Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Yeni yılda negatif enerjilerden arınma ritüeli

Yeni yılda negatif enerjilerden arınma ritüeli

2020’ye sayılı günler kala pozitif enerjileri evinize, bedeninize ve ruhunuza depolamanızı sağlayacak adaçayı ritüelini mutlaka deneyin.

Yıl boyu biriktirdiğiniz negatif enerjilerden ve yüklerden arınma zamanı geldi. Anette Inselberg’in ‘Her Şey Değişir’ ritüeller kitabında yer alan ve hayatınızdaki değişimlere birebir şahitlik edeceğiniz, bir hafta boyunca her gün yapacağınız adaçayı ritüeli ile bolluğu ve bereketi kendinize çekmeye hazır olun.

Adaçayı Ritüeli

Hazırlaması oldukça basit bu ritüel için malzemeler; adaçayı, kibrit ve çanak. Çanağın içerisine adaçaylarını yerleştirip kibrit ya da çakmak ile birkaç tutam adaçayını yakın. Ardından ateşi üfleyerek söndürün. Adaçaylarının alevlenmesini değil sadece tütsülenip duman çıkarmasını istiyoruz. Yoğun aromasıyla evinize güzel koku bırakacak adaçayı tütsümüz hazır.

Evinizi negatif enerjilerden arındırın

Evinizi negatif enerjilerden arındırmak için, en çok yaşadığınız odada ya da bütün evin içerisinde saat yönünün tersine doğru, yani soldan sağa doğru 3 kez dönerek şu sözleri söylüyorsunuz; “Evimin, odamın kötü enerjilerden temizlenmesini seçiyorum. Ağırlıklarımdan, yüklerimden kurtulmayı seçiyorum.”

Kendi enerjinizi arındırın

Bedeninizde birikmiş nazardan, kötü enerjiden kurtulmak için çanağı sol elinize alın ve dikkatli bir şekilde başınızın üzerinden yine soldan sağa doğru dolaştırarak şu sözleri söyleyin; “Bütün vücudumda, bedenimde ve ruhumda birikmiş bütün negatif enerjilerden kurtulmayı seçiyorum.”

Yeni yıla pozitif enerjileri çağırın

2020’yi güzelliklerle karşılamak için ise, çanağı avcunuza alıp şu sözleri söyleyin; “2020’de odama, evime, ruhuma, bedenime pozitif enerjilerin doğmasını seçiyorum. Bolluğun, bereketin, iyiliğin ve güzelliklerin doğmasını seçiyorum. İyi haberlerin ve hayırlı kapıların açılmasını seçiyorum.”

Anette Inselberg’in Youtube kanalındaki uygulamalı videosu için tıklayın.

Gizem Bozdağ

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Türk Kahvesi Günü: Geçmişten günümüze Türk Kahvesi

Veriyi yorumlarken mutlaka cinsiyet gözlüğünü takmalıyız