Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Ünlü marka geleceğin modacısını arıyor

Ünlü marka geleceğin modacısını arıyor

Fashion Frontier Challenge yarışmasının ikinci yılı için başvurular başladı. Küresel program, modada kapsayıcı pozitif değişimi vurgulayan çözümler geliştiren, kuruluş ve gelişme aşamasındaki girişimleri desteklemeyi amaçlıyor.

Bu küresel girişimin ilk yılının; daha pozitif ve kapsayıcı bir moda ortamı aracılığıyla insanların yaşamlarında değişim yaratabilecek, inanılmaz fikirleri ortaya çıkaran, ilham verici bir yolculuk olduğunu söyleyen Tommy Hilfiger; Yarışma ile inandıkları konuları ele almak için canı gönülden çalışan sosyal girişimcileri desteklemeye ve onlara mentorluk sunmaya devam ediyoruz. Bu yarışma aynı zamanda marka DNA’mızın kalbindeki girişimci ruhu ve kararlı iyimserliği kutlama niteliğinde” dedi.

Yarışmaya katılmakla ilgilenen işletmeler, kapsayıcı modaya odaklı proje önerilerini göndermeye davet ediliyor. Dört ay süren çok aşamalı bir süreçte başvuranlar arasından altı finalist belirleniyor. Proje planlarını geliştirmeleri istenen finalistler, Amsterdam’daki “Geleceğin Kampüsü”nde ilgili konularda uzmanların oluşturduğu özel bir ekipten destek alıyor. Yarışmanın ikinci yılının finalistleri son haline getirdikleri konseptlerini 2020 başında düzenlenecek final etkinliğinde seçkin bir jüriye sunacaklar.

Seçilecek iki katılımcı toplam 150.000€ tutarında para ödülü alacak ve girişimlerini destekleyebilecek. Kazananlar ayrıca bir yıl boyunca uzmanlardan mentorluk desteği alacak ve INSEAD Sosyal Girişimcilik Programı’na (ISEP) katılma hakkına sahip olacak. Ayrıca, izleyicilerin oylarıyla “Favori” seçilen bir finaliste de 10.000€ para ödülü verilecek.

Başvurular, 18 Mart 2019 – 12 Mayıs 2019 arasında internet üzerinden yapılabilecek.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Dekorasyonda 5 farklı trend

22 Mart Dünya Çocuk Şiirleri Günü