Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Tek renk kıyafetlerin ruh halinizi güçlendirmesine izin verin

Tek renk kıyafetlerin ruh halinizi güçlendirmesine izin verin
Tek renk kıyafetlerin ruh halinizi güçlendirmesine izin verin

Renk zevki tamamen kişisel ve tek renkli kıyafetlere olan sevgi de tamamen sadelik arzusundan kaynaklanabilir. Ancak, ortada ilginç renk teorileri var. Renkli aura okumalarından içsel duyguları anlamlandırmaya ve hatta renk bazlı akupunktur tedavi planlarına kadar beden, zihin ve ruhu yatıştırmak için renklerin etkilerini anlamanın birçok yolu var.

Hepimizin renklerle ilişkisi farklı

Belirli renklerin bazı anlamları tarihe karışmıştır. Örneğin, Roma İmparatorluğu moru kraliyet olarak adlandırır ve çoğu durumda mor hala gücü temsil eden bir renk tonu olarak kabul edilir. Beyaz genellikle barışı ve sevgiyi temsil eden bir renk olarak düşünülür. Sevginin çağrışımı Yunan mitolojisindeki beyaz güvercin ve tanrıça Afrodit’e kadar uzanır… Geleneksel Çin tıbbında, bazı renkler doğrudan vücut ve elementler ile ilişkilidir, kalp kırmızıdır ve ateşe bağlanır gibi…

Hepimizin farklı renklerle, farklı ilişkileri var; kırmızı tutkulu, mavi serin ve sakin gibi. Tek renkli kıyafetleri tercih etmek, kendiliğinden doğal olarak başlayabilir. Özellikle kaotik zamanlarda kafa karışıklığından uzaklaşmak için harika bir seçimdir. Çok basit, kibar, ve rahat. Ve en iyi kısmı tek bir renk seçmek zorunda değilsiniz, hissettiğiniz her renge yaslanabilirsiniz.

İster yerleşik teorilere yaslanın ister kendi başınıza biraz düşünün, umarım bu tek renkli öneriler aradığınız ruh halini yakalamanıza yardımcı olur. Ruh halinize iyi gelmeyecek durumlarda bilr, tek renkli kıyafetlerin basit zevkinin biraz neşe getireceğini garanti edebilirim.

özel içeriğidir.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

MFÖ'den karantina şarkısı: Maske tak

MFÖ’den karantina şarkısı: Maske tak

Uzmanlardan salgın sonrası seyahat için öneriler

Uzmanlardan salgın sonrası seyahat için öneriler