Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Sıradan bir yaşam sürmeyi seçen 5 ünlü

Sıradan bir yaşam sürmeyi seçen 5 ünlü
Sıradan bir yaşam sürmeyi seçen 5 ünlü

“Zenginlik ve başarı sizi mutlu etmez”. Hayır bu herhangi bir filozofdan değil, Leonardo DiCaprio’dan bir alıntı. Ünlülerin mütevazi evlerde normal bir hayat yaşadıklarını, paralarını muhtaç insanlarla paylaştıklarını ve gösteriş yapmadıklarını görmek çok güzel bir duygu. Zengin olmanın onları bozmadığını bilmek güzel.

Bizler de paranın öncelik olmadığını biliyoruz ve bu felsefeyi destekleyen bazı ünlüleri sizile paylaşmak istiyoruz.

Keanu Reeves

Keanu Reeves çevresinde işkolik, çekici ve “dayanılmaz utangaç” olarak bilinir. Matrix piyasaya sürüldükten sonra, 114 milyon dolarlık kazancının 80 milyon dolarını özel efektler ve makyaj departmanlarına verdi. Dünya çapında popüler olmak ve milyonlar kazanmak bile karakterini bozmamış. Mütevazi yapısı, sempatik davranışları ve muhteşem oyunculuğu ile kalbimizde taht kurdu.

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio, Forbes’in 2010-2016 yılları arasında yıllık 28 milyon dolar, 77 milyon dolar, 37 milyon dolar, 39 milyon dolar, 29 milyon dolar ve 27 milyon dolarlık kazançlarla en yüksek ücretli aktör listesine dahil edildi. Oldukça zengin olan dünyaca ünlü yıldız, normal bir yaşam sürmeyi seçmiş. Dahası, DiCaprio yoksul insanların ihtiyaçlarını anlıyor ve parasını dünyayla paylaşıyor. Sadece 2020’de Avustralya orman yangını yardım vakıflarına 3 milyon dolar bağışladı.

Elijah Wood

Elijah Wood, Yüzüklerin Efendisi’nde Frodo rolünden sonra dünya çapında popüler oldu. 2003 yılında, bu film dünya çapında gişede 1.1 milyar doları aştı. Oyuncu şöhret ve parayla şımartılmış olabilirdi, ama olmadı. Onun için en önemli servetin yaşam dersleri olduğunu ve en pahalı şeyinin evine aldığı ses ekipmanının olduğunu söylüyor. Mütevazi bir hayat süren yıldız oyuncu, ihtiyacı olan insanları da asla unutmuyor.

Mark Zuckerberg

Time dergisi 2010 yılından bu yana Mark Zuckerberg’i dünyanın en zengin ve en etkili insanlarından biri ilan ediyor. Ve yine de, basın onu mütevazı bir yaşam sürdüğünü görüyor. Arabasından, giyindiklerine kadar oldukça mütevazi bir hayat sürüyor. Düzenli bir aile hayatını seçen Zuckerberg, 2012 yılında Priscilla Chan ile evlendi.

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence, yıllık kazancı 52 milyon dolar ve 46 milyon dolar ile 2015 ve 2016’da dünyanın en çok kazanan aktrisiydi. Bu büyük gelire rağmen para harcamaz ve hatta “finans rol modeli ” olarak adlandırılır. Bir röportajda, New York’ta küçük bir dairede, Los Angeles’da küçük bir dairede ve Kentucky’de normal bir evde yaşadığını açıklamıştı. Alçakgönüllülüğünü sadece mütevazi yaşamıyla değil, aynı zamanda insanlara yardım etmek ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için para toplamakla da göstermiş.

özel içeriğidir.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Yılın en iyi yemek fotoğrafları seçildi

Yılın en iyi yemek fotoğrafları seçildi

Sinan Özen, kızının yoğun bakımda olduğunu söyledi

Sinan Özen, kızının yoğun bakımda olduğunu söyledi