Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Selena Gomez yemek programı yapmak için hazırlanıyor

Selena Gomez yemek programı yapmak için hazırlanıyor
Selena Gomez yemek programı yapmak için hazırlanıyor

HBO Max’in yeni projesinde yer alacak olan Selena Gomez, 27 Mayıs’ta ekranlarımıza bir şef olarak gelmeye hazırlanıyor.

Yapımcılığını da üstlendi

Yemek programıyla ekranlarda göreceğimiz Gomez’in yeni şovunun ismi “Untitled Cooking Project” (İsimsiz Yemek Pişirme Projesi). Gomez, on bölümlük serinin yapımcılığını da üstleniyor.

Şovun çekimlerini karantina süresinde gerçekleştiren Gomez, her bölümde farklı bir usta şef ile birlikte yemek pişirecek.

Şef olmak istiyordu

Konuyla ilgili açıklama yapan Gomez, “Yemeğe olan sevgim konusunda her zaman açık oldum. Sanırım röportajlarda yüzlerce kez başka bir kariyerim olsaydı ne yapardım sorusunu duydum ve hep bir şef olmanın eğlenceli olacağını düşündüğümü söyledim. Kesinlikle bu konuda resmi bir eğitimim yok! Birçoğumuz gibi evdeyken kendimi daha çok yemek pişirirken ve mutfakta deney yaparken buluyorum” ifadelerini kullandı

HBO Max’in İçerik Yöneticisi Sarah Aubrey de programla ilgili, “Selena Gomez’i HBO Max’teki ilk programlarımız arasında gördüğümüz için çok heyecanlıyız ve tıpkı hepimiz gibi onun karantina döneminde mutfakta yemek pişirme becerilerini geliştirme maceralarını izleyeceğimiz için çok mutluyuz. Kararlılığını en üst düzey mutfak sanatçılarıyla harmanlamak izleyiciler için hem eğlendirici hem de öğretici olacak. Hepimiz bu aralar yemek becerilerimiz üzerinde çalışıyoruz, evde yemek yapmak nasıl daha heyecanlı, eğlenceli ve lezzetli olur hep beraber göreceğiz” dedi.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Serenay Sarıkaya'nın karantina günlüğü

Serenay Sarıkaya’nın karantina günlüğü

Kate Middleton'dan anne adaylarına tavsiyeler

Kate Middleton’dan anne adaylarına tavsiyeler