Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Microblading tedavisi sonrası dört kaşla kalan kadın

Microblading tedavisi sonrası dört kaşla kalan kadın

Doğuştan kaşı olmayan Jami’nin hüsranla biten mikroblading uygulaması… İşin ucuzuna kaçmanın bedelini ağır ödeyebilirsiniz.

42 yaşındaki Jami Ledbetter, kaşları olmadan doğmuştu ve bu yüzden kızları ona 250 dolarlık mikroblading uygulaması kuponu hediye etti. Kaşı olacağına sevinen Jami hüsrana uğradı. Görmeye gittiği kişi sertifikalı uzman olduğunu iddia etti. Eğer bilmiyorsanız mikroblading, küçük bıçak veya iğneler kullanılarak uygulanan yarı kalıcı dövme şeklidir.

Normalde uygulama yapıldıktan sonra, uzman kişi ne yaptığını bilir ve hoş bir sonuçla karşılaşırsınız. Ancak işlem bittikten sonra aynaya bakan Jami için durum böyle olmadı. Kaşları o kadar koyu oldu ki makyaj bile onları kapatmıyordu. Kendine olan özgüvenini de ciddi anlamda olumsuz etkiledi. Ne işe gidiyordu ne de evden dışarı çıkıyordu.

Kaşlarını kamufle edebileceğine söz veren başka bir uzman buldu ama bunun yerine dört kaş ile kaldı. En sonunda ruhsatlı dövme sanatçısı Kara Gutierrez ile bir araya geldi. Gutierrez şimdi Jami’nin kaşlarında rengin dışarı çekilmesine yardımcı olacak bir aydınlatma çözümü kullanıyor. J ami, sekiz haftalık aralıklarla tedaviye tabi tutulacak ve kaşları normale dönmeden önce yaklaşık üç tedavi daha yapılacak. Ve Jami, “Bunun böyle olacağını biliyor olsaydım, muhtemelen hiç yapmazdım.” dedi.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Sporun engelleri aştığını kanıtlayan 5 harika olay

Türkiye Aybüke öğretmeni unutmadı