Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Mardinli Marilyn Monroe

Mardinli Marilyn Monroe

Ünlü yıldıza benzerliğiyle dikkat çeken Melek Akarmut ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

ABD’li aktris ve model Marilyn Monroe‘ya benzerliğiyle dikkat çeken 44 yaşındaki, 4 çocuk annesi Melek Akarmut’la tanışın!

Yıllarca gelinlik modelliği yapan Akarmut, yıllar önce eşinin işinden dolayı Mardin’e gelmiş. Monroe’ya benzerliğiyle dikkat çeken Akarmut, bir de Mardin’de “Marilyn Sabun Dünyası” adlı bir sabun dükkanı açmış. Dükkanı açtıktan sonra büyük bir ün kazanan 44 yaşındaki kadını görmek ve fotoğraf çekilmek isteyenler öyle fazla ki, dükkanın önünde sıra oluşturuyorlar. Günde yüzlerce insan Mardinli Marilyn Monroe’yu merak edip dükkanına gidiyor.

Kazandığı ünle gazetecilerin de ilgi odağı olan Akarmut, Gazete Habertürk’e verdiği bir röportajda: “Eşim asker olduğu için 6 yıl önce Mardin’e taşındım. Marilyn Monroe’ye zaten hep benzetiliyordum. Bir arkadaşımdan böyle bir teklif geldi. Sabunları araştırmaya başladım ve Mardin’de üretim yapan bir firmanın ürünlerini tercih ettim. Dükkanımın adını da ‘Marilyn Sabun Dünyası’ koydum. Parasız bu işe girdim, 1 ayda bütün borçlarımı kapattım. Günde 200 kişi dükkana geliyor. Benimle fotoğraf çekilmek için sırada bekliyorlar.” demiş.

Bir anda büyük ün kazanan Melek Akarmut, “Marilyn Mardin” ismiyle “Senin Adın Aşk” adlı bir şarkı da çıkarmış.

Marilyn Monroe’ya benziyor mu, yoksa benzemiyor mu karar sizin. 🙂

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

En zararlı alışkanlık: Sigara

Gençlerin aşka bakışı