Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Jennifer Lopez’in kızı Emme kitap yazdı

Jennifer Lopez'in kızı Emme kitap yazdı
Jennifer Lopez'in kızı Emme kitap yazdı

Ünlü yıldız Jennier Lopez, kızı Emme’nin dualarını içeren “Lord Help Me” adlı bir kitap yazdığını açıkladı. Lopez, kızıyla gurur duyduğunu belirterek kitabı tanıttı.

“Emme ile gurur duyuyorum”

Kızının kitabını sosyal medya hesabından tanıtan Lopez, “Emme ile gurur duyuyorum. Emme ilk kitabında kendi dualarını paylaşıyor. Bu kitap ailelere inancın huzur ve gücünü kucaklamak için bir yol sunacak” ifadelerini kullandı.

Emme, kitabın açıklamasında, “Okulda tembel hayvanları ve soylarının tükenmekte olduğunu öğrendim, her gece onlar için dua etmeye başladım. Bu kitabı, tembel hayvanları korumak için bağış toplamaya yardımcı olurken, diğer çocuklara nasıl dua edip yardım isteyebileceğimizi öğretmek için yazdım. Bu ikisi bana çok fazla konfor getiren iki şey” dedi.

Kitabın tanıtımında ise, “Emme Tanrı’dan yardım istediğinde okurları sıradan anlara götürecek. Bu isteklerden bazıları okul için uyanmak ya da kardeş olmak gibi küçük şeylerken, bazıları da gezegeni kurtarmak için yardım etmek gibi büyük istekler” ifadeleri yer alıyor.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Cildinizi bahara hazırlamanın ipuçları

Cildinizi bahara hazırlamanın ipuçları

Yılın en iyi yemek fotoğrafları seçildi

Yılın en iyi yemek fotoğrafları seçildi