Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

İkinci el festivali için geri sayım başladı

İkinci el festivali için geri sayım başladı

İstanbul’da en son 13.sü düzenlenen İkinci El Festivali binlerce kişinin gösterdiği yoğun ilgiyle büyüyerek devam ediyor.

“Atma Değerlendir, Tüketimi Azalt, Mutlu Ol” mottosunu odak noktasına alan festival, çağımızın tüketim dünyasında, gereksiz tüketimin önüne geçip, var olanın yeniden değerlendirilmesine ortam yaratarak çevreye ve aile bütçesine katkı sağlamayı hedefliyor. Artık geleneksel hale gelen Kilyos 2. El Festivali için geri sayım başladı.

250 stand

Her organizasyonu bir öncekinden daha büyük bir katılımla gerçekleşen Kilyos İkinci El Festivali İstanbul Kilyos’da ormanla çevrili alanda düzenlenecek. Festivalde ziyaretçiler, gün boyu ihtiyacı olan ürünleri daha uygun fiyata alma imkanı yakalarken, ailesiyle birlikte doğayla iç içe keyifli iki gün geçirecek. 21-22 Eylül tarihleri arasında antika, ikinci el ve tasarımcıların ürünleri dahil 250 standın katılımıyla düzenlenecek ve sürpriz aktivitelerle renklenecek festivalde gerçekleştirecek müzik yayınları, ziyaretçilerin alışverişlerine eşlik ederek eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak.

Festival hakkında bilgi veren festival komitesi başkanı Aslı Kamber, ”Yola çıkış noktasında tam anlamıyla kazan kazan felsefesini hayata geçiren festival kapsamında, kullanılan eşyalar atılmayıp el değiştirdiğinde aile bütçesine katkı sağlanıyor ve böylelikle doğaya daha az atık bırakılıyor. Hesaplı alışveriş yapmak ve gün boyu keyifli zaman geçirmek isteyen ziyaretçileri ormanla çevrili alanda artık geleneksel hale gelen Kilyos 2. El Festivali’mizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.” dedi.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

İstanbul’da Konforun Adresi Lazzoni Hotel

Lazzoni Mobilya modern koltuk takımları