Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Göz renginiz kişiliğinizi ortaya koyuyor

Göz renginiz kişiliğinizi ortaya koyuyor

Göz renginiz, düşündüğünden daha fazla şey söylüyor. Sizi eşsiz kılan göz renginiz, kişiliğiniz hakkında neler söylüyor gelin birlikte bakalım…

Kahverengi, yeşil, mavi, gri ve arasındaki her şey: herkesin gözleri farklı bir renk. Parlak mavi gözler veya gizemli kahverengiler, tüm renkler güzel ve benzersiz. Göz renginiz sizi eşsiz kılar. Rastgele bir kişiye başkası için neyi çekici bulduğunu sorarsanız, söyleyebilecekleri ilk şey büyük ihtimal gözler olur.

Genler

Gözleriniz genellikle ne düşündüğünüzü ortaya çıkarır. Hüzün, öfke ve neşe gibi hisler gözlerdeki tavırla anlaşılabilir. Ancak, gözlerin sadece duyguların hakkında değil, kişiliğin hakkında da bir şeyler söylüyor. İsveç’te bir üniversite tarafından yapılan araştırmalar, gözlerinizin hangi renkten sorumlu olduğunu gösteren genin, beyninizdeki ön lobları oluşturan genle aynı olduğunu göstermiştir. Edinburgh Üniversitesi’nden Dr. Anthony Fallone: ​​”Göz nörolojik olarak beyne o kadar yakından bağlıdır ki beynimizin dışarıdan görebileceğiniz tek kısmı diyebilirsiniz.” diyor. Peki, göz renginiz sizin hakkınızda ne söylüyor? Gelin birlikte öğrenelim.

Kahverengi

Kahverengi gözlü insanlar lider olarak doğarlar. Bunu kendileri anlayamayabilirler, ama dünyanın geri kalanı onları böyle görüyor. Bu insanlar diğer insanlardan daha fazla güven yayarlar. Gözleriniz daha koyu ise, bu derinizde ve vücudunuzda daha fazla melanin olduğu anlamına gelir; bu da hızlı düşünebilme yeteneği ile ilişkilendirilir.

Mavi

Mavi gözlü insanlar genellikle nazik ve seksi olarak görülür. Mavi gözlü insanların büyük bir içsel güce sahiptirler. Araştırmalar, mavi gözlü kadınların, çalışmaya diğerlerine göre daha iyi dayanabileceğini göstermiştir. Bu da sizi ilgilendirebilir: mavi gözlü insanların alkol toleransı daha yüksektir.

Gri

Gri gözler bir tür mavi gözdür. Gri gözlü insanları okumak genellikle zordur. Çok içe dönük ve dengeli insanlar olabilirler, ama aynı zamanda iki kişilik bir karakterleri olabilir. Açık gri gözlü insanlar ulaşılamaz gibi görünebilir. Ancak bir kez izin verdiklerinde, sahip olabileceğiniz en sadık arkadaşlardır.

Yeşil

Yeşil, tüm göz renklerinden en nadir olanıdır. Yeşil gözlü insanlar genellikle çok yaratıcıdır. Araştırmalar, yeşil gözlü insanların, kahverengi gözlü insanların liderlik becerilerine ve mavi olanların iç kuvvetlerine sahip olduğunu göstermiştir.

Bu yazıda kendinize ait bir şeylere rastladınız mı? Yorum yapabilirsiniz.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Sümeyye Boyacı Amerika’dan altın madalya ile döndü

İnsanlara ‘güzel’ oldukları söylendiğinde verdikleri harika tepkiler