Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Eğlenceli bir hafta sonu etkinliğine hazır olun

Eğlenceli bir hafta sonu etkinliğine hazır olun

Türkiye’nin espor, oyun ve gençlik festivali Chapter, sekizincisi ile 21 Eylül’de Ortaköy Feriye’de. Chapter 8, şehrin kalbinde, denize nazır büyüleyici bir atmosferde, binlerce genci farklı ve interaktif içerikleri ile tekrar bir araya getirecek.

Multiplayer’ın düzenlediği geleneksel hale gelen bu gençlik festivalinde katılımcılar, oyun dünyasının fenomenleri ile tanışma, oyun dünyasının ilk FIFA 20 turnuvasına katılma, teknolojinin son örneklerini deneyimleme, 8 bit pazarı konsepti ile bulunması zor olan gaming ve geek kültürü ürünlerine ulaşma, ünlü çizerlerin ve içerik üreticilerin katılacağı panellerde hayranı oldukları isimlere soru sorma imkanını yakalayacak.

Tüm gün sürecek Chapter 8’de, ana sahnede internet ünlüleri ile sıradışı formatlar, ilginç oyunlar, Türkiye espor şampiyona finalleri de gerçekleşecek.

Cumartesi günü ben de orada olacağım ve etkinlik dönüşünde izleminlerimi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Canlı yayınlanacak

10.000’den fazla katılımcının beklendiği Chapter 8’e, Jahrein, WTCN, Kendine Müzisyen, Pinti Panda gibi 100’den fazla ünlü yayıncı katılacak. Multiplayer, Chapter 8 festivaline fiziki olarak katılamayanlar için çok kameralı ve rejili bir prodüksiyonla twitch kanalında etkinlik boyunca canlı yayında olacak.

Chapter 8’de tüm güne yayılan aktiviteler ise şöyle:

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Neslican, mücadelen çok güzeldi çiçeğim

Halı seçmenin püf noktaları