Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Doğurdukça zayıflayan kadın

Doğurdukça zayıflayan kadın
Doğurdukça zayıflayan kadın

ABD’nin Utah eyaletinde yaşayan Jessica Enslow, 7 çocuk annesi olmasına rağmen fit görüntüsüyle dikkat çekiyor. Şubat 2017’de daha sağlıklı bir yaşam tarzını benimseyen Enslow, çocuk sahibi olmadan bile böyle bir bedene sahip olmadığını söylüyor.

7 çocuğu var

43 yaşındaki Jessica Enslow, 7 çocuk annesi. ABD’nin Utah eyaletinde yaşayan Enslow, 19 yaşındayken ilk çocuğunu doğurdu. İkinci çocuğunu ise 21 yaşında… Toplamda 7 çocuk sahibi olan Enslow, 2013’te son çocuğunu kucağına aldı ve Şubat 2017’de daha sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeye yönelik bir girişimde bulundu.

Jessica Enslow, ağırlık ve kardiyodan oluşan bir karışım uygulayarak vücut şeklini tamamen değiştirdi.

Genelde sağlıklı beslenen Enslow, çok nadiren burger ve kızartma yediğini söylüyor. Büyük kızıyla beraber spor yapan Enslow, çocuk sahibi olmadığı zamankinden daha iyi bir vücutta olduğunu söylüyor.

İlk gebelik süresince hızla kilo aldığını kaydeden Enslow, doğumdan hemen sonra gebelik öncesi haline geri dönüp dönmeyeceğinden bile emin değildi. Büyük kızı Alyssa ile poz veren Enslow’a pek çok Instagram takipçisi, bir anne ve kızdan çok “kızkardeşler”e benzediklerini söylüyor.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Hemcinsine acımasız kadınlar

Hemcinsine acımasız kadınlar

Kadınlar erkeklerden daha güçlü

Kadınlar erkeklerden daha güçlü