Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Çocukların keyifle eşlik edeceği şarkılar bir albümde toplandı

Çocukların keyifle eşlik edeceği şarkılar bir albümde toplandı

Çocukların kolaylıkla ve keyifle eşlik edeceği albüm, onları hem eğlendiriyor, hem de öğrenim süreçlerini destekliyor.

Yorumcu ve bestekar Demet Tekin’in, çocuklar için hazırladığı bu albümde toplam yirmi şarkı bulunuyor. Çocukların kolaylıkla ve keyifle eşlik edeceği albüm, onları hem eğlendiriyor, hem de öğrenim süreçlerini destekliyor.

“Tüm çocuklara armağanımdır”

Geçmişi gelecek kuşaklarla da buluşturmayı hedefleyen albümde, geleneksel melodilerimizi çocuklarımıza hatırlatan iki türkü ve bir sanat müziği formunda şarkılar bulunuyor. İki çocuklu bir anne ve müzik öğretmeni olarak müzik çalışmalarını sürdüren Demet Tekin: “Dünyadaki en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımız için böyle bir çalışma yapmayı görev bildim. Geleneksel melodilerimizi unutturmamak adına da Türk Halk Müziği ve Türk Sanat müziğinden örnek melodiler olsun istedim. Çocuklarımızın ve anne babaların mutlulukla dinlemelerini ve dinlerken güzel anılar biriktirmelerini can-ı gönülden dilerim. Tüm çocuklara armağanımdır.” şeklinde konuştu.

Çocuklar İngilizce’yi eğlenerek öğrenecekler

Müzik marketlerde yer alan “Demet’in Çocuk Şarkıları”, aynı zamanda dijital platformlarda tüm çocukların beğenisine sunuldu. Ayrıca djital platformlarda ye ralan şarkıların İngilizce versiyonu ile de çocuklar, eğlenerek öğrenmenin fırsatın bulacaklar.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Oturma odalarında İtalyan modası

Mimar ve tasarımcılar bu sene evlerine neler alıyor