Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Kith & Kin – 2020 İlkbahar/Yaz koleksiyonu

Birlikte olmak, bir toplulukta aynı duyguları hissetmek ve birleşmek anlamlarını taşıyan ‘Kith & Kin’, yeni sezonunda günümüzde eril şiddetin yaygın kültürel pratiğinin altını çizerek kadının toplumsal yaşamdaki önemini, tüm insanların hiçbir ayrım gözetmeksizin yalnızca insan oluşlarından dolayı eşit, özgür ve onurlu yaşama hakkına sahip olduklarını tekrar hatırlatıyor.

Renkler ön planda

Gri, tek düze rutinlere inat, girdiği ortamı renklendiren, can katan kadın, Kith & Kin koleksiyonunda iki ayrı print ile ışık saçıyor.

Mavi, pembe, siyahla bezenen büyük çiçekli print ve sarı, yeşil, turuncu, siyah ile bezenen minik çiçekli yapraklı print, tasarımcının iç dünyasını yansıttığı gibi aynı zamanda kadına dair umudu da yeşertmeye işaret ediyor. Kith&Kin SS 2020 koleksiyonunda likralı viskon, koton, şifon, likralı koton saten, ipek krep, ipek saten tercih edilmiş.

Koleksiyonun kreatif direktörlüğü Burak Tuncel, Fotoğraf yönetimini Ozan Kıymaç, Prodüksiyon yönetimini Tolga Özgal, Styling Rabia Yaman, Koreografi, İlke Kılıç olurken, Makyaj Kryolan ve saçlar Loreal’e ait. Stüdyo sunumundaki ayakkabılar ise renk ve stil olarak Kith & Kin koleksiyonunu tamamlayan Makiela Design imzası taşıyor.

Kith & Kin – 2020 İlkbahar/Yaz Defilesi Foto Galeri

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Kaliforniya'da kürk kullanımı yasaklandı

Kaliforniya’da kürk kullanımı yasaklandı

Dufy ’den trend pantolonlar

Dufy ’den trend pantolonlar