Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Kışlık Gelinlik Modelleri

Yeni bir hayata adım attıkları ilk günde en mükemmelinin kendileri olmasını isterler. Bu noktada yüzlerce gelinlik modeli arasından bir tanesinin seçilmesi gerekir. Gelinlik seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta mevsime göre gelinlik seçmektir. Eğer kış düğünü istiyorsanız, sizlere harika kışlık gelinlik modelleri sunacağız.

Yarım pelerinli kışlık gelinlik: Kış bahçesinde yapılacak harika bir düğün için dantel yaprak desenlerinin hakim olduğu, tül yakası olan bu büyüleyici gelinlik modeli size çok yakışacak. Bu gelinliği tercih eden kadınlar, saçlarını dağınık topuz yaptırarak yakasını daha fazla ön plana çıkarabilirler. Yine gelinlik üzerine takılan abartısız, zarif bir küpe görünüme başkalık katacak.

Düşük omuz tüylü gelinlik: Romantik desenlerin ve tüy detaylarının kusursuz bir şekilde kullanıldığı bu gelinlik modeli, kış düğünleri için en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Romantik tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarının kaçırmaması gereken bir model olduğunu düşünüyoruz. Özellikle davet salonu, kış ve sonbahar mevsimleri, tarihi mekânlar gibi alanlar için akıllıca bir seçim olan gelinlik modeli sayesinde size bakan bir daha bakacak. Kabarık bir eteğe ve uzun kollara sahip olan Düşük omuz tüylü gelinlik daha çok armut vücuda sahip olan bayanlar tarafından tercih ediliyor.

Düz kesim taşlı kış gelinliği: Tasarımının hareketli olması sebebiyle kışlık gelinlik modelleri arasında dikkat çeken bu büyüleyici gelinlik modeli, özellikle davet salonlarında veya tarihi mekânlarda yapılacak düğünler için oldukça ideal. İşlemeli tülden truvakar kollara sahip olan bu modelin üzerine gelinlikle örtüşecek tüylü bir kürk bolero giyerseniz mevsime uygun bir görüntü yakalamış olursunuz.

Balık kesim kışlık gelinlik: İddialı kışlık gelinlik modelleri arayan kadınlar için biçilmiş kaftan olan bu model sayesinde mükemmel vücut hatları öne çıkıyor. Siz de vücudunuza güveniyorsanız, balık kesim gelinlik ile her kesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Gelinliğin hareketli tasarımı sayesinde tüm bakışları üzerinize çekeceksiniz. Gelinliği pelerini ile beraber kullanırsanız, güçlü bir duruş yakalamış olursunuz.

Dantelli A kesim gelinlik: Hem kışlık hem romantizmi yansıtan bir gelinlik arayanlar için bu modeli tavsiye edebiliriz. Aynı kumaş kullanılarak yapılan etolü sayesinde göz alıcı olmanızı sağlayacak olan bu modeli özellikle armut vücutlu kadınlar için tavsiye ediyoruz. Tasarımda hareketin hakim olduğu gelinlik modelinin üzerine ışıltılı küpeler çok yakışacak. Dantel işlemesi ile yılın en güzel gelinleri arasına girmeye şimdiden hazır olun.

Kışlık sade gelinlik: Bu tür, fazla şatafattan hoşlanmayan gelinlerin tam da aradıkları model diyebiliriz. Saten kumaşın boy gösterdiği bu modelde askılı modellere benzeyen açık yaka veya Straplez yaka tercih edebilirsiniz. Gelinlik üzerine tamamlaması açısından saten bir ceket de alınabilir. Yine böyle bir kombine sade topuzun çok yakışacağını da ekleyelim.

Dantelli uzun kollu gelinlik: Uzun kollu modeller, kışlık gelinlik modellerinde ön plana çıkıyor. Uzun kollu modellerden bir tanesi olan bu gelinlik, kum saati vücuda sahip olan gelinlerin arayıp da bulamayacağı kadar güzel diyebiliriz. Hafif kilosu olan kadınların üst kısmını normalden daha ince gösteren gelinlik modeli elma tipi vücudu olan bayanların da tercih edebileceği türden.

Çıkarılabilir etekli gelinlik modeli: truvakar kollu, U yakalı bu model, eteğinin çıkarılabilir özellikte olması sayesinde bir gecede iki farklı elbiseye sahip olmanızı sağlıyor. Düğünde arzu ettiğiniz kabarık duruşu çıkarılan eteği ile rahatlıkla elde edebilir; gece saatlerinde eteği çıkararak rahat hareket edebilirsiniz.

Derin ve yakalı pelerinli gelinlik: 2019 yılı gelinlik modellerinden en çok karşımıza çıkan pelerinli gelinlikler farklı türde pek çok tasarıma sahip. Sade tasarımı ile dikkat çeken model sayesinde aynı anda hem çok sade hem de iddialı olma şansına sahip olacaksınız. Cool bir görünüme sahip olmanızı sağlayan bu gelinlik modelini geriye taranmış saçlarla sıkı bir topuz yaparak tamamlamanız mümkün.
Sizler de, sitemizde yer alan birbirinden güzel gelinlik tasarımları arasından bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Ümit

İstanbul ’da kahveye doyamayacağınız mekanlar

İstanbul ’da kahveye doyamayacağınız mekanlar

Kadınlar İçin Makyaj Hileleri