Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

İstisnasız her kadına yakışan kıyafetler

Kıyafet seçimi yaparken, kişinin vücut şekli, boyu ve kilosu göz önüne alınmalı. Bu bir hayli yorucu bir iş. Bu nedenle kadınlar her gün dakikalarca gardıropları karşısında uzun uzun düşüncelere dalıyor. Fakat hemen her kadına yakışan bazı kupon parçalar var. Bunları bilerek hazırlanma sürenizi kısaltabilirsiniz.

Dar- düz elbise

İnanılmaz gelebilir, ancak dar bir elbise, her bedendeki kadına uygun. Sadece seçim yaparken, dikkat edeceğiniz bazı noktalar var. İnce olanlar, desenli elbiseleri tercih ederken, kilolu olanlar daha sıkı ve düz renk olanları tercih etmeliler.

Düz bir günlük iş elbisesi

Düz, günlük bir elbise, hem dikkat çekmeye hem de fazlalıkları gizlemeye yardımcı olabilir. Çok bol olanları tercih etmekten kaçının.

Kısa bir bluz

Evet, yanış okumadınız. Belde biten bir bluz her bedendeki kadına uyuyor. Burada dikkat edilecek nokta, göbeği açıkta bırakmamak. Çünkü amaç, bele vurgu yaparak, bacaları ince göstermek.

Kalem etek

Bir kalem etek, her kadının iyi görünmesini sağlar. Neredeyse her türlü üst ve ayakkabıyla kombinlenebilir. Eğer dikkat çekmek istiyorsanız, kalın ve dar bir kumaş tercih etmelisiniz. Fazlalıkları gizlemek istiyorsanız, daha düz ve çok dar olmayan bir tercih doğru olacaktır.

Boyfriend kot

Paçaları düz, dar olmayan bir boyfriend kot pantolon, eğer yoksa hemen gardırobunuzun baş köşesine oturmalı. Her durumda iyi görünmenizi sağlar.

Klasik pantolon

Her kadının giysi dolabında mutlaka olmalı. Beli hafif yüksek bir pantolon bacak boyunuzu daha uzun gösterecektir.

Deri ceket

Bir deri ceketle, her şeyi giyebilirsiniz. Özellikle elbiseleirinizin üzerne giydiğiniz deri ceket, sizi rakipsiz gösterecektir.

Beyaz gömlek

Dolabında beyaz bir gömlek olmayan kadın yoktur diye düşünüyoruz. İyi seçilmiş bir gömlek size anında taze bir hava verebilir. Üstelik her şeyle kullanılabilecek vazgeçilmez bir parçadır.

Düz ceket

Düz bir ceketi, her kıyafetle kombinleyebilir, anında şık görünebilirsiniz.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Dünyanın en pahalı küpeleri

Dünyanın en pahalı küpeleri

Kısa boylu kadınlar için moda tüyoları

Kısa boylu kadınlar için moda tüyoları