Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Fransız kadınların giymeyi en çok sevdiği parçalar

Fransız kadınların giymeyi en çok sevdiği parçalar
Fransız kadınların giymeyi en çok sevdiği parçalar

Fransız kadınları sokak modasında birçok insana ilham veriyor. Gardıroplarında en çok hangi parçaları bulunduruyor, alışverişte neyi tercih ediyorlar? İşte Fransız modasına kısa bir bakış.

Lacivert veya siyah blazer

Alacağınız blazer ceket, bir erkek giyim markasından olabilir. Bu blazerı, erkek gömleği, yüksek bel fit bir jean ve topuklu ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz.

Düz sandalet

Yürümeniz gerektiği zaman sandaletler oldukça pratik ve rahattır. Siz de Fransız kadınlar gibi bir sandaleti gün boyu giyebilir ve akşam da kombininize dahil edebilirsiniz. Sandaletleriniz, uzun elbiselerinizle sofistike bir görünüm oluşturacaktır.

Özel dikim jean

Fransız kadınlarının sahip olduğu farklı tarzda jean’lerin arasında özel kesim jeanleri de var. Fransız kadınları, bu jeanler ile işten sonra yüksek topuklu sandalet ve dantelli bluz giyerek akşam partisi stili oluşturabiliyor.

Büyük kaşmir kazak

Fransız kadınları, büyük beden kazakları kemer ile kullanarak skinny jean’den çiçekli eteğe kadar her şey ile kombinliyorlar.

Belinizi belirginleştiren kokteyl elbisesi

Tek renk veya baskılı tercih edebileceğiniz bu elbiseyi, yüksek ince topuklularla ve leopar desenli kaban ile kombinleyebilirsiniz.

Deri ceket

Bomber ceket her ne kadar günümüzün trendi gibi görünse de Fransızların tercihi klasik deriden yana oluyor. Bu ceketleri şehirli modern bir tarza uyarlamak için uzun elbiselerle birlikte giyebilirsiniz. Deri ceketlerinizi klasik bir tarzda giymek isterseniz ince kaşmir bir kazak ve jean’le de kombinleyebilirsiniz.

Siyah stiletto

Bu siyah klasik stilettoları, neredeyse her kombininize uyarlayabilirsiniz.

Mavi ya da beyaz erkek gömleği

Parisli kadınlar, hiçbir efor sarf etmeden erkek arkadaşının gömleğini veya kazağını giymeyi seviyor.

Leopar desenli kaban

Leopar deseninin İngiliz tarzı olduğunu düşünüyor olsanız bile bu klasik parça neredeyse her Parisli kadının dolabında var. Bu kabanı tamamen siyah parçalar ile kombinleyebilir; siyah kazak, siyah pantolon ve siyah düz ayakkabıyı işe giderken, siyah elbise ve siyah topuklu ayakkabıları da akşamları tercih edebilirsiniz.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Bir kış gardırobunun olmazsa olmazları

Bir kış gardırobunun olmazsa olmazları

80 ’lerin modası geri döndü

80 ’lerin modası geri döndü