Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Fenty x Puma 2017 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Fenty x Puma defilesi Paris Moda Haftası’nın sürpriz koleksiyonlarından biriydi. Kreatif direktörlüğünü Rihanna’nın üstlendiği ikinci koleksiyonun nereye gidebileceğini önceden kestiremedik. Rihanna önderliğindeki Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonu moda dünyasındaki sınavını başarıyla vermeye devam ederken, İlkbahar/Yaz 2017 için Marie Antoinette’in tarihin tozlu sayfalarından kaldırılıp spor salonuna davet edilmesi hepimizde bir ters köşe etkisi yarattı.

Paris Moda Haftası kapsamında düzenlenen Fenty x Puma defilesi Hotel de Rothschild’de gerçekleşti.

Rihanna eşsiz tarzıyla yine fark yarattı.

Marie Antoinette spor salonunda

Marie Antoinette’in günümüz spor salonlarında spor yaptığını hayal edin. Rihanna’nın Fenti x Puma koleksiyonuyla ne amaçladığını böyle daha rahat anlayacaksınız. Spor giyimin ihtişam dozunu artıran Riri, inciler, dantel örgüler, ipek ve saten gibi kumaş ve aksesuar tercihiyle spor giyimi Fransız aristokrasisiyle buluşturdu.

Dantel bandanalar – sportif korseler

Fenti x Puma İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonu için Rihanna’nın kendi stilinin yansıması olarak bakabiliriz. Bandanalar ve korseler Riri’nin de sıkça kullandığı parçalardan. Buradaki dikkat çeken ayrıntı dantel bandanaların ve korselerin spor giyim başlığı altında ele alınması.

Söz sahibi Sneaker’lar

Rihanna imzalı Fenty x Puma koleksiyonundaki ayakkabılar da İlkbahar/Yaz 2017 sezonunda söz sahbi gibi görünüyor. Bakalım, Kanye West’in Yeezy sneaker’larıyla yarışabilecekler mi?

Hem rahat hem şık

Spor giyimdeki şıklığı maksimum seviyeye taşıyan Rihanna’nın ihtişamlı spor dünyasında, konfor ve bohemlik de yok değil. Salaş ve göz kamaştırıcı özelliğiyle bir tezat yaratan bu spor pantolonlar hem rahat, hem şık.

Pelerin görünümlü spor ceketler

İlkbahar/Yaz 2017 sezonunun en iddalı parçalarından biri pelerin görünümlü spor ceketler olacak. Giyinme odanızda şimdiden yer açarsanız iyi edersiniz.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

İspanyol pantolon ile şık görünmenin 9 yolu

İspanyol pantolon ile şık görünmenin 9 yolu

Milano Moda Haftasında Gigi Hadid rüzgarı esti

Milano Moda Haftasında Gigi Hadid rüzgarı esti