Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Sinan Akçıl’dan boşanma sonrası ilk açıklama

Sinan Akçıl'dan boşanma sonrası ilk açıklama
Sinan Akçıl'dan boşanma sonrası ilk açıklama

Şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, 9 ay önce dünyaevine girmiş ve geçen haftalarda Beykoz Adliyesi’nde tek celsede boşanmıştı. Sinan Akçıl, biten evliliğinden sonra ilk kez açıklama yaptı.

Sinan Akçıl, “Burcu Kıratlı ile evliliğini inatlaşma mı bitirdi?” sorusuna, “İnsan yaşadığı özel duyguların arkasından bence hiç bir zaman konuşmamalı.” cevabını verdi.

“Babamı cezalandırdığın için teşekkür ederim”

Ünlü şarkıcı, meslektaşı Ferhat Göçer’le yaşadığı polemik hakkında, “Benden sadece şarkının hikayesini anlatmak için izin aldı. ‘Mahsuru yoksa şarkıyla ilgili bir hikaye anlatmak istiyorum’ dedi. Ben nereden bileyim bu kadar magazin sevdalısı olduğunu. Bundan sonra şarkılarımı söylerse Mehmetçik Vakfı’na bağışta bulunacak. Herhangi bir özür dilemedi. Ömür Gedik de aramadı beni. Bunu söylemeyecektim aslında ama söyleyeyim Ferhat Göçer’in kızı Yağmur mesaj attı ve ‘Babamı cezalandırdığın için teşekkür ederim’ dedi. ‘Kızım’ şarkısını çok seviyormuş sanırım, bununla ilgili de bir üzüntüsü olmuş bana teşekkürlerini iletti.” ifadelerini kullandı.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Nem aşısı ile cildin kaybettiği su ihtiyacını yeniden karşılayın

Nem aşısı ile cildin kaybettiği su ihtiyacını yeniden karşılayın

Burçin Orhon sert çıktı: Yeter çirkinliğiniz

Burçin Orhon sert çıktı: Yeter çirkinliğiniz