Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in ,

Kraliyette Eltilerin Savaşı Bitmiyor

İngiliz kraliyet ailesindeki gelişmeler, sadece kendi ülkelerindeki insanları değil, nerdeyse tüm dünyadaki kişileri merakta bırakıyor. Dünyanın en ünlü ve merak edilen çiftleri olan İngiliz kraliyet ailesi mensuplarının evliliklerinden tutun gelinlerin arasındaki durumlara, kraliçenin müdahalelerine derken her geçen gün farklı bir konuyla öne çıkıyor. Özellikle de 2018’in Mayıs ayında dünya evine giren Prens Harry ve Meghan Markle’ın kraliyet ailesinde yaşamaya başlamalarının ardından, birbiri ardına patlayan olaylarla resmen magazin gündeminin göbeğine düşmüş gibiler.

Meghan Markle ve Prens William’ın eşi Kate Middleton’ın arasındaki çekişme ise tüm dünyanın gündeminde. Son dönemlerde bu iki elti arasında çok sorun olduğu ve gün geçtikçe aralarının açıldığı konuşuluyor. Bunu tetikleyen pek çok husus olduğu da konuşulanlar arasında.

İlk olarak, çıkan haberlere göre, Meghan Markle düğün sürecinde sürecinde Kate Middleton ve Prens William’ın kızı Prenses Charlotte’e çok iyi davranmadığı söyleniyor. Nedime kıyafetinin beğenilmemesinden, küçük prensesin ağlamasına kadar çok fazla spekülasyon ortaya atılmış durumda. Bir anne olarak kızını koruma iç güdüsüyle, Kate Middleton eltisi Meghan’a mesafe koyduğu söyleniyor.

Bu olaylar geçtikten sonra ise, başka bir olay patlak vermiş ve iplerin iyice gerilmesine yol açmış. Meghan Markle, normal şartlarda eltisinin yardımcılarıyla görüşemez ve onlardan bir şey isteyemez. Ancak, söylenenlere göre, Markle eltisinin hizmetlilerinden bir şey istemekle kalmamış, üstüne bir de Middleton’ın yardımcılarından birine kötü davranmış. Böyle bir durum ortaya çıkınca da Kate Middelton eltisi ile aralarına mesafe koymuş, hatta bazı söylentilere göre aralarındaki ipler tamamen kopmuş.

Her ne kadar araları iyi olmasa da, iki eltinin bir arada bulunmak zorunda olduğu yerlerde iyi geçiniyor gibi görünmeleri çok önemli. Onlar da bu durumu farkında olacak olmalılar ki, birlikte oldukları davet ve programlarda birlikte zoraki de olsa gülümsemeyi başarıyorlar.

İki kraliyet mensubunun birbirinden çok farklı olmasının da bu ayrışmayı tetiklemesinde etkisi olduğu düşünülüyor. Kate Middleton İngiliz vatandaşı ve genellikle daha sakin, eşini destekleyici pozisyonunda, ağırbaşlı bir gelin imajı çizerken; Meghan Markle ise Amerikan vatandaşı ve feminist bir yapıda olan bir Hollywood yıldızı. Markle saray kurallarına uyma konusunda Kate’e göre daha zor bir karakter, orası da ayrı bir konu zaten…

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Serenay

Hamilelikte Kıyafet Seçimi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kalem Lekesi Nasıl Çıkarılır?