Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

İlişkinizde büyük sorunlara neden olabilecek 6 küçük şey

İlişkinizde büyük sorunlara neden olabilecek 6 küçük şey
İlişkinizde büyük sorunlara neden olabilecek 6 küçük şey

Aşk, dünyanın her yerinde olan bir şeydir. Başka biriyle oluşan bu özel bağ, ilişkileri özel yapan şeydir. Ancak bir ilişkiyi yürütmek her zaman kolay olmayabilir.

Durum

İlişki durumu ilişkilerde hasara yol açabilir. Çoğu insan ne istediği hakkında zaman içinde değişebilecek farklı fikirlere sahiptir. İlişkinin “resmi” olup olmadığını bilmek için iki kişi arasında her zaman gerekli bir konuşma olacaktır. Düşüncelerdeki veya görüşlerdeki farklılık bir ilişkiyi sakatlayabilir veya resmileşmekten mahrummuş gibi hissettirebilir. Yani ilişkiyi ciddi boyuta taşımak, ilişkiyi bozar ya da kurar.

Sosyal medya

Bir ilişkide sosyal medya kullanımı hakkında konuşmaktan daha zor bir şey olamaz. Sosyal medya, diğerleriyle sanal olarak bağlantı kurmak için kullanılır, ancak bir ilişki söz konusu olduğunda, başkalarıyla olan bu bağlantı tipik olarak bir eş için rahatsız edici olabilir. Öte yandan, bir insan kişisel ilişkilerini sosyal medyada paylaşmaktan rahatsız olabilir, bir diğeri ise sevgisini tüm sanal dünyaya göstermeleri gerektiğini düşünebilir. Bir ilişkide, sosyal medyanın kullanım miktarını belirlemek göz korkutucu olabilir.

Hediyeleşmek

Hediye vermek ilişkinin önemli bir parçasıdır. Yanlış hediye vermek, eşinizin sizinle ilgili görüşüne zarar verebilir.

Aile ilişkileri

Aileniz ve ailenizle olan ilişkiniz, en önemli unsurdur. Hem ailenizin hem de eşinizin gereksinimlerini dengelemek zor olabilir, ancak ilişkinizin sağlığı için uzmanlaşılması gereken önemli bir konudur. Her iki tarafa da öncelik veremiyorsanız, ilişkiniz daha ciddi hale geldikçe, görünüşte önemsiz görünen bu konu daha ciddi hale gelebilir.

Fiziksel sevgi

Sevgi, bazı insanlar için çok büyük, diğerleri için de normaldir. Eşinin ne kadar çok ilgiden, şefkatten hoşlanıp hoşlanmadığını bilmek, bağınızı kurmanın ilk adımlarından biridir. Bu, özellikle her iki tarafın öpüşmek, el ele tutuşmak ve toplumdaki diğer sevgi eylemleri ile rahat olmaması durumunda, kötü bir şekilde sona erdirebilir.

Samimiyet

Bir ilişkideki her şey olmasa da, yakınlık, eşinizle güçlü bir bağ kurmanın büyük bir parçasıdır. Samimiyet meselelerinin eksikliği bir ilişkiyi çabucak mahvedebilir.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Mutlu olmak vücudu nasıl etkiler

Mutlu olmak vücudu nasıl etkiler

Yemek günlüğü tutmak gerçekten faydalı mı

Yemek günlüğü tutmak gerçekten faydalı mı