Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Ünlülerin ev yapımı bakım maskeleri

Ünlülerin ev yapımı bakım maskeleri
Ünlülerin ev yapımı bakım maskeleri

Evde kaldığımız şu günlerde doğal maskelerle cildinizi şımartmanın tam zamanı! Ancak özellikle “doğal” şeyler söz konusu olduğunda, neyin işe yaradığına dair yanlış bilgi veya yanıltıcı fikirler kafamızı karıştırabiliyor.

İşte Beyoncé’un çilekli karışımından Katy Perry’nin siyah nokta maskesi tarifine kadar ünlülerden ev yapımı bakım maskesi tarifleri.

Beyoncé

Beyoncé yağlı cildi gidermek için çilekleri kullanıyor. Ünlü yıldız çileği ikiye bölüp yüzüne yaklaşık 5 dakika boyunca dairesel hareketlerle uyguluyor. Çileğin suyunu ise 5 dakika boyunca cildinde beklettikten sonra duruluyor.

Miranda Kerr

Miranda Kerr oldukça basit bir maske uyguluyor. Ünlü model daha aydınlık, enerjik ve canlı bir cilt için soğuk bir salatalığı blender’dan geçirip yüzüne uyguluyor.

Kendall Jenner

Kendall Jenner iki ayrı tarif kullanıyor. Ünlü isim sivilcelerden kurtulmak ve daha temiz bir cilt için yumurta akını köpürtüp içine yarım limon suyu ekliyor ve yarım saat cildinde bekletiyor. Jenner’ın ikinci maskesi ise avokado ve yulaftan oluşan nemlendirici ve canlandırıcı besleyici karışım.

Katy Perry

Katy Perry siyah noktalara karşı yumurta akını kullanıyor. Ünlü yıldız yumurta akını iyice çırparak köpürtüyor ve içine az miktarda badem yağı ekliyor. Yumurta akı cildi fazla yağdan ve kirden temizlerken badem yağı da derinlemesine bakım yapıyor.

Anne Hathaway

Anne Hathaway, kuru cildi için muz ve bal karışımı kullanıyor. Ünlü oyuncu 1 muz, 2 yemek kaşığı bal ve su karışımıyla yaptığı maskeyi 20 dakika yüzünde bekletiyor.

özel içeriğidir.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Karantinada cilt kuruluğuna karşı yapılması gerekenler

Karantinada cilt kuruluğuna karşı yapılması gerekenler

Rihanna marka olmayı sürdürüyor

Rihanna marka olmayı sürdürüyor