Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Salyangozdan gelen güzellik

Salyangozdan gelen güzellik

Sivilce, yara, doğum sonrası çatlak izleri gibi cilt lekelerini yok eden salyangoz kreminin faydaları saymakla bitmiyor.

Salyangozlar, dokularını tedavi edebilen ve kabukları kırıldığında yerine yenisini üretebilen canlılardır. Dokuların çok kısa sürede oluşmasını sağlayan güçlü, yenileyici etki, salyangozun doğal yollarla arkasında bıraktığı salgının temel özelliğidir.

Hem cildi hem kendilerini yenileyebiliyor

Salyangoz kremi uzun zaman öncesinden bu yana cildin ömrünü uzatmak, yaşlılığı geciktirmek için kullanılmaktadır. Salyangoz salgısının özünde bulunan Allantionun ciltte bulunan yaraları hızla onarması yönünde etkiye sahiptir. Salyangozlar kabukları kırıldığında bu salgı ile kabuklarını hızlı bir şekilde yenileyebiliyorlar.

Faydaları saymakla bitmiyor

Salyangoz salgısından elde edilen kremlerin, yaşlanmayı geciktirici özelliği vardır, cildinizin genç kalmasını sağlar. Sivilce izlerini büyük ölçüde iyileştirir. Özellikle doğum sonrası meydana gelen çatlarkları iyileştirici özelliği vardır. Erkekler traş sonrası yüzde meydana gelen yaralarda ve tahribatta etkilidir. Yaralara sürüldüğün iyileştirici özelliği vardır. Aknelerin tedavisinde kullanılır. Cilde pürüzsüz bir görünüm getirir.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Saçlarınızı saç tüyleri ile renklendirin

Bu yaz deneyebileceğiniz 6 saç rengi