Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Salma Hayek’in gençlik sırrı kemik suyu

Salma Hayek’in gençlik sırrı kemik suyu

48 yaşındaki Salma Hayek, hala 20’li yaşlarındaki görünümünü korumayı başarıyor.

Önce Halil Cibran’ın eserinden uyarlanan The Prophet filminin galasında kırmızı halıda sonra da kocası ve yeni filmindeki rol arkadaşı Pierce Brosnan’ın ailesi ile çıktığı tatilde görüntülenen Salma Hayek’in genç görünmesinin sırrı kemik suyu.

Kemik suyu içiyor

Bir çocuk annesi Hayek, yıllara meydan okuyan görüntüsünün altında yatan sırrı şöyle anlattı: “Şu sıralar bir şeyler yapıyorum ve bunu çok seviyorum. Buna kemik suyu çorbası diyorlar. Aslında biraz iğrenç veya tiksindirici gelebilir bazılarına” dedi.

Gençlik sırrının tarifini verdi

Güzel oyuncu “gençlik sırrının” tarifini de verdi: “Bir miktar inek kemiğini alıp saatlerce pişiriyorsunuz. Sonrada içine bir çorba kaşığı elma sirkesi ekleyip günde bir fincan içiyorsunuz.”

“Hiç botoks yaptırmadım”

Hayek, bu karışımın içeriğinde jelatin, yağ ve kemik iliği bulunduğunu belirterek “Bu da cilt dokunuzun, saçlarınızın ve tırnaklarınızın yeniden yapılanmasını sağlıyor. Bu karışım tamamen kolajen kaynağı” dedi. Düzenli olarak tükettiği bu karışım sayesinde botoks yaptırmak zorunda kalmadığını söyleyen Salma Hayek, “Botokstan korkuyorum. Asla denemedim” diye konuştu.

“Ben yoga seviyorum”

Salma Hayek iş spor yapmaya gelince gençlik yıllarından beri kardiyo yapmadığını anlattı. Kendisini hiç kimsenin koşu bandı üzerinde göremeyeceğini anlatan Hayek, “Gençlik yıllarımda kardiyo yapmadım ve şimdi de yapmayı düşünmüyorum. Bunun iyi bir şey olduğunu ve yapmam gerektiğini biliyorum. Ama ben yoga seviyorum” dedi.

“Tom Cruise da kemik suyu içiyor olmalı”

Salma Hayek, 50 yaşını geçmesine karşın hala genç görünmeyi başaran meslektaşı Tom Cruise’a da gönderme yaparak “O da benim kemik suyu çorbamdan yapıyor olmalı” diye konuştu.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Yeşil gözlülere makyaj önerileri

Yüzünüzün erken kırışmasının 5 nedeni