Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Saç stilini değiştirmek isteyenlere öneriler

Saç stilini değiştirmek isteyenlere öneriler

Saçlarınızı değiştirmek istediğinizde ve kendinize özgü bir model yaratmaya çalıştığınızda işte dikkat etmeniz gerekenler…

Kadınların saçlarıyla ilişkisi hep depresyon odaklı sanılır, halbuki depresyondan çok öte değişim her zaman iyi gelir kadın ruhuna. Aynada farklı bir renk, yeni bir saç kesimi gülümseme nedenidir.

İşte ünlü kuaför Orhan Bademli‘den saç stilini değiştirmek isteyenlere birkaç öneri:

Kesiminiz saçınızın dokusuyla uyumlu olmalı

Eğer hayalinizdeki gibi bir stile sahip olmak istiyorsanız, saç kesiminizin saçınızın dokusuna uyumlu olması gerekir. Bu noktaya dikkat etmezseniz hayalinizdeki saç modeli canlanamaz.

İstekli olun

Yapmak istediğiniz saç modeli için çok hevesli olmalı ve tavrınıza bu tutkuyu yansıtmalısınız. Tavrınızı tamamlamak için yapmanız gereken diğer şey, saç modelinizi taşıyabilmeniz.

Kendi hayatınızın lideri olun

Kadınlardaki değişimleri en çok tetikleyen unsurlar internet, kırmızı halı resepsiyonları, festivaller, sokak modası, podyum dünyası ve gala geceleri gibi görsel ve işitsel mecralar. Bunlardan ilham alan kadınların hayal güçleri gelişir, duyguları zenginleşir ve bu değişimleri sosyal yaşantısına yansıtmak, hayata geçirmek ister. Bu yüzden duygularla saçlar arasındaki ilişkiyi kurabilmek için araştırma yapmak gerekir.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Makyajda 2016’nın moda renkleri

Yüz temizliği nasıl olmalı