Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Saç bakımı için doğal yöntem

Saç bakımı için doğal yöntem
Saç bakımı için doğal yöntem

Bir kadının en çok dikkat ettiği yerlerden biri de saçlarıdır. Hepimiz canlı, gür, temiz, parlak saçlarımız olsun isteriz. Fakat yediklerimiz, dış etkenler, saçımıza kullandığımız ürünler vb birçok şey saçlarımızı zayıflatabiliyor. Bu da bizi olumsuz etkileyip mutsuz olmamıza da neden olabiyor. Buun için hem maliyeti uygun hem de düzenli kullanıldığında gerçekten etkisini görebileceğiniz doğal yöntemlerle bakım yaparak saçlarınızın güzelliğini koruyabilirsiniz. Pratik ve aktarlardan çok rahat bulabileceğiniz Çam Terebentin yağını tavsiye edebilirim.

Çam Terebentinin faydaları

Gerçekten düzenli kullanıldığında olumlu sonuçlar veren bir yağ. Saclarınızın dökülmesini azaltır, çabuk uzamasını sağlar, canlılık verir, saç köklerini besler. Çok güçlü olan bu yağ, devamlı kullanıldığı taktirde tahmin ettiğinizden çok daha iyi sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Genellikle hızlı saç uzatma yöntemi olarak bilinse ve uygulansa da hızlı saç uzatma dışında; saçlara ve sağlığa pek çok faydası bulunur. Saç problemleri dışında birçok sağlık sorununa da iyi geldiği söylenmiştir.

Kullanımı

Çok basit ve zahmetsiz. Yapmanız gereken tek şey bir aktardan bu yağı alıp 200 ml şampuanınızın içine bir kapak dökmek. Kullandığımız şampuanlar kimyasal oladuğu içim bu yağı içine yarıştırdığımız zaman o kimyasalı kırarak saçınızın zarar görmesini engeller.

Çiğdem Avcı

özel içeriğidir.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Baharı yansıtan rujlar

Baharı yansıtan rujlar

Yaş gruplarına göre günlük cilt bakım kremleri

Yaş gruplarına göre günlük cilt bakım kremleri