Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Kusursuz eyeliner çekme yöntemleri

Kusursuz eyeliner çekme yöntemleri
Kusursuz eyeliner çekme yöntemleri

Eyelinera olan tutkumuzun, biz kadınların zor şeylere olan düşkünlüğü ile bir bağlantısı olabilir mi? Gerçek şu ki, kusursuz eyeliner çekebilmek için, el yatkınlığına, pratiğe, doğru tekniklere ihtiyacımız var. Uygulayacağınız bu yöntemler sayesinde siz de kusursuz bir şekilde eyeliner görüntüsüne sahip olabilirsiniz.

1. Göz kapağını makyaja hazırla

Göz makyajına başlarken göz kapağını eyelinera hazırlamanız işinizi kolaylaştıracak. Eyeliner çekmeden önce hem damarlı görüntüden kurtulmak hem de eyelinerın kalıcılığını arttırmak için nude krem far ya da pudralı ürünlerden yararlanabilirsiniz.

2. En sondan başlayın

Eyeliner çekmeye kuyruk kısmından başlamak işinizi kolaylaştıracak. Böylece eyelinerınızın boyutunu kontrol edebilir, diğer gözünüz ile eşitliğini kontrol edebilirsiniz. Sonuca göre erken müdahale yaparak görüntüsünü değiştirebilirsiniz.

3.Göz kaleminden yardım alın

Göz kaleminden yardım alarak eyeliner uygulayacağınız bölgede bir taslak oluşturun. Bunun için çok sert uçlu ve gözünüzü tahriş edebilecek yapıdaki ürünlerden uzak durmanız gerekir. Waterproof yani suya dayanıklı ürünler yerine kolay silebileceğiniz ürünleri tercih edin.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Kolajen içeren cilt bakım ürünleri nasıl kullanmalı

Kolajen içeren cilt bakım ürünleri nasıl kullanmalı

Hassas ciltler için makyaj ipuçları

Hassas ciltler için makyaj ipuçları