Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Kalın kaşlar için 4 ipucu

Kalın kaşlar için 4 ipucu

Kalın kaş son dönemin trendi. Peki ince ve küsmüş kaslarınızı nasıl daha kalın hale getirebilirsiniz? İşte 4 yöntem…

İşte incelmiş ve küsmüş kaşlarınızı güçlendirmek için uygulayacağınız en basit formüller…

Vazelin

Birkaç hafta içerisinde kaşlarınızda fark edebileceğiniz bir değişiklik görmek istiyorsanız kaşlarınıza günde birkaç defa vazelin uygulayın. Vazelini bitmiş bir maskaranızın fırçasıyla uygulayabilirsiniz.

Hint yağı

Hint yağı kıl kökleri üzerinde inanılmaz güçlü bir etkiye sahiptir. Siz de bu etkiden kaşlarınız üzerinde nasiplenmek isterseniz Hint yağını günde bir defa kaşlarınıza uygulayın ve ardından kaşlarınıza birkaç dakika boyunca masaj yapın. Hint yağını yıkamadan önce en az yarım saat bekleyin.

Aloe vera suyu

Güzelliğin vazgeçilmez malzemelerinden biri olan aloe vera suyu kaşlar için de eşsiz nimetlerden biri. Aloe vera suyunu günde bir defa uygulayarak kaşlarınızın kısa sürede gürleşmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda aloe vera suyu yardımıyla kaşlarınız daha parlak olacaktır.

Soğan

Evlerden eksik olmayan soğan kaşlarınız için de bulunmaz nimetlerden biri. İçerdiği yüksek kükürt oranıyla kaş yapımını uyaran soğanı ezin ve suyunu bir pamuk yardımıyla kaşlarınıza sürün. En az birkaç saat boyunca yüzünüzü yıkamayın.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Yüzünüzün erken kırışmasının 5 nedeni

Avokado en iyi cilt nemlendiricisi