Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Kalıcı dudak renklendirme

Stres, ağır tedaviler, bazı hastalıklar ve ilaçlar cilt bozuklukları ve pigmentasyon kayıpları gibi sonuçlara neden olabiliyor Bu gibi durumlarda yeni teknikler ve uygulamaların hayata geçtiğini söyleyen güzellik uzmanları, yüzde yüz kalıcı olmasa da yıllar boyu kalıcılık sağlanabilecek çözümler bulmanın mümkün hale geldiğini belirtiyor.

Kalıcı dudak renklendirme işlemi

Soluk ve beyaz dudaklar, hiperpigmentasyon yani pigmentasyon problemi yaşayanlar, vitiligo hastası olanlar, albinizim gibi doğuştan gelen pigmentasyon problemlerine çözüm üretilebiliyor. Güzellik Koçu Sinan İslam Yılmaz, bu tarz problem yaşayanlar için, hem şekil bozukluklarını gidermek adına, hem de kayıp dudak pigmentasyonuna karşın, kalıcı dudak renklendirme işleminin günümüz koşullarında en iyi çözüm yolu olduğunu söyledi.

Yılmaz kalıcı dudak renklendirme ile ilgili, “Dudak renklendirme işlemi sadece danışanlarımızın sürekli renkli görünümüne sahip dudaklar istemesi için yapılan bir işlem değil. Güzellik sektöründeki çıkan her yenilik, mutlaka ihtiyaca dayalı bir şekilde yaratılıyor. Yani güzellik kaygısı dışında, bulunan teknikleri çözüm üretebilmek için kullanmamız gerekiyor. Ben kalıcı makyaj uzmanı olarak danışanlarımın yüzünde mutlaka hata ararım. Çünkü amaç eksikleri bulup bunu en iyi hale getirmek. Hem kişiyi mutlu etmek hem de bir problem varsa bu durumu ortadan kaldırmak bence harika bir şey. Çeşitli sebeplerle dudaklarında pigmentasyon ya da asimetri gibi problem yaşayan kişiler mutlaka bu opsiyonu değerlendirmeli. Güzellik sektöründen en çok da bu şekilde yararlanılması gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Hızlı saç büyümesi için 3 güçlendirici bal maskesi

Alicia Keys kendi güzellik markasını çıkarıyor