Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

İzmir’de ağrısız lazer epilasyon

İzmir’de ağrısız lazer epilasyon

Lazer epilasyon yöntemleri arasında son yılların en çok ilgi gören uygulamalarının başında Buz Lazer sayesinde ağrı hissedilmediği gibi aynı zamanda adeta masaj konforunda bir uygulama gerçekleşiyor.

Lazer epilasyon yöntemleri arasında son yılların en çok ilgi gören uygulamalarının başında Buz Lazer gelmektedir. İzmir lazer epilasyon merkezleri arasında da Buz Lazer yoğun ilgi görmektedir. Ağrısız, acısız olması ile lazer epilasyona başka bir boyut kazandıran Buz Lazer 80’den fazla ülkede uygulanmaktadır.

Buz Lazer konforu

Lazer epilasyon günümüz modern insanının en çok başvurduğu estetik prosedürlerin başında gelmektedir. Kadınlar kadar erkeler de lazer epilasyondan yararlanmaktadır. Lazer epilasyona olan yoğun ilgi bu alandaki teknolojik gelişmelerin hızlanmasına neden olmuştur. Dünyanın önde gelen lazer üreticilerinden biri olan Alma Lasers tarafından geliştirilen Soprano Ice ülkemizde Buz Lazer olarak lanse edilmektedir. Buz Lazer patentli teknolojilere sahip yenilikçi bir lazer epilasyon yöntemidir. Tedavi başlığının cilt üzerinde ütü yapar gibi hareket ettirildiği Buz Lazer epilasyonda kıllar kademeli olarak ısıtılıyor. Buz Lazer epilasyonun neredeyse tamamen ağrısız olmasını sağlayan patentli teknolojilerden biri bu uygulama tekniğidir. Bir diğer patentli teknoloji ise Ice teknolojisidir. Cilde değdiğinde buz gibi soğuk olan tedavi başlığının safir ucu, cildi -3 dereceye kadar soğutuyor. Bu gelişmiş soğutma sistemi tüm uygulama boyunca cildi soğutuyor, serinletiyor. Lazer epilasyon ağrısı hissedilmediği gibi aynı zamanda adeta masaj konforunda bir uygulama gerçekleşiyor.

Buz Lazer ile bronz tene de lazer epilasyon mümkün

İzmir lazer epilasyon merkezleri arasında yoğun ilgi gören Buz Lazer FDA onayına sahip güvenli bir sistem. Kullandığı patentli teknolojiler ile bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde tüm mevsimlerinde güvenle uygulanabiliyor. Bu patentli teknolojiler lazer yanığı gibi yan etkilerin oluşma riskini minimuma indiriyor. Özellikle koyu renkli cilt tiplerinde yanık riski olmadan lazer epilasyon yapılabilmesini mümkün kılıyor. İzmir gibi yılın büyük bölümünün güneşli olduğu bir bölgede bu önemli bir avantaj sağlıyor. Güneşlendikten sadece 1 hafta sonra Buz Lazer epilasyon yapılabiliyor. Diğer lazer epilasyon yöntemlerinde olduğu gibi cilt renginin açılmasını beklemek gerekmiyor.

İzmir lazer epilasyon seçenekleri arasında en çok Buz Lazer epilasyonun tercih edildiğini söylemek mümkün. Buz Lazer ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili ve kalıcı sonuçlara sahip. Yüz bölgesindeki ince tüylerde etkili olması, ayva tüylerini aktive etmemesi de tercih edilme nedenlerinin arasında. Erkek sırt ve omuz gibi derin yerleşimli kılların lazer epilasyonu geleneksel yöntemlerle oldukça ağrılı olmakta, kadın genital bölge lazer epilasyonu için de aynı durum söz konusu. Buz Lazer ile erkek sırt, omuz ve kadın genital bölge lazer epilasyonu da neredeyse tamamen ağrısız, acısız bir şekilde yapılabiliyor. Buz Lazer, kulak içi ve burun içi gibi erişilmesi zor bölgeler için de çözüm sunuyor. Tedavi başlığına takılan özel bir aparat bu bölgelerin epilasyonunun kolayca yapılmasını sağlıyor. Buz Lazer epilasyon ortalama 6-8 seans öneriliyor.

Tüm bu avantajları ile Buz Lazer günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir. İzmir’de etkili, kalıcı, ağrısız ve konforlu lazer epilasyon arayanlar Buz Lazer epilasyonu tercih etmektedir.

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Meme kanseri riskini azaltan besinler

Eklem romatizması nedir