Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Evde denenecek 5 muhteşem oval tırnak tasarımı

Evde denenecek 5 muhteşem oval tırnak tasarımı
Evde denenecek 5 muhteşem oval tırnak tasarımı

Evde her zamankinden daha fazla zaman geçirmeye başladık. Farklı sanat eserleri ve şekillerle denemeler yapabilir ve kendi tırnak sanatçınız olabilirsiniz.

Oval tırnaklar klasik manikür seçimidir ve hafif yuvarlak bir uca sahiptir. Basit ve şık oval tırnaklar, parmaklarınızın daha uzun ve daha ince görünmesini sağlarken, tırnak sanatı için de yeterli alan sağlar. Oval manikürünüzü çeşitli farklı dokular, yüzeyler ve tasarımlarla değiştirebilirsiniz.

Sanatsal oval tırnaklar

Bir sanat aşığıysanız, neden tırnaklarınıza da sanat katmıyorsunuz? Kübizmden Pop Art’a kadar çok sayıda akımdan ilham alabilirsiniz. En iyi sonuçlar için desenleri, blok renkleri veya geometrik öğeleri olan tasarımları seçin. Bunlar manikürünüzün göze çarpmasını sağlayacaktır.

Sevimli tasarımlar

Puantiyeli tırnaklar yıllardır popülerdir, ancak tırnak sanatı için son trend sevimli noktalardır. Tam etki için pembe veya açık mavi gibi pastel kat astar uygulanmalıdır. Sevimli noktalar oval tırnaklara oldukça uyar çünkü tırnak şeklinin yuvarlak ucunu tamamlarlar.

Flamingo

Güzel pembe, flamingolar manikürünüze eğlenceli bir kişilik kazandırır. İlginç ve sevimli flamingolar tırnaklarınıza her baktığınızda sizi gülümsetir. Klasik tasarım tek ayaklı flamingo olsa da, oturan kuşlarla daha ince bir yaklaşım sergileyebilirsiniz.

Eğlenceli tasarımlar

Tırnaklarınızın eğlenceli ve ilginç tasarımlarla konuşmasına izin verin. Kişiliğinizin nihai ifadesi için her tırnağınıza farklı bir sembol eklemeyi deneyin. Soyut şekillerden taçlara, kalplere, yoncalara ve arılara kadar tek sınır hayal gücünüz. Oval tırnakların yararı, birçok farklı şekle ve tasarıma uymasıdır, böylece karar verdiğiniz her şeyin muhteşem görüneceğinden emin olabilirsiniz.

Kuş baskıları

Şu anda trend olan sadece flamingo tırnaklar değil, her türlü kuş temalı tırnak sanatı çok popüler. Kadınların neden bu tüylü arkadaşları kucakladığını görmek zor değil. Sevimli ve eğlenceli görünüyorlar ve tırnaklarınıza bir kişilik veriyorlar. En sevdiğiniz kuş türünü seçin ve kendi tasarımınızı yansıtın.

özel içeriğidir.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Kaş laminasyonuyla ifadenizi baştan yaratın

Kaş laminasyonuyla ifadenizi baştan yaratın

Saçların sık yağlanmasının 7 nedeni ve çözümü

Saçların sık yağlanmasının 7 nedeni ve çözümü