Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Etkileyici bakışlar için 3 farklı far uygulaması

Etkileyici bakışlar için 3 farklı far uygulaması

Göz makyajında far uygulaması oldukça önemli. İşte size etkileyici ve derin bakışlar için 3 farklı far uygulaması önerisi…

Doğru göz makyajıyla etkileyici ve derin bakışlara sahip olabilmeniz mümkün. Daha önce eyeliner sürmenin püf noktalarından bahsetmiştik. Şimdi ise göz makyajını tamamlayan far uygulamalarının ipuçlarını sizlerle paylaşacağız.

Etkileyici gözler yaratmak için far uygulama önerileri…

Doğal ve aydınlık gözler için

Açık tonları tüm göz kapağına uygulayarak cilt tonunuzu eşitleyin ve gözlerin daha büyük görünmesini sağlayın. Maskaranın gerisinde kullandığınız açık renkler kirpiklerin yoğunluğunu ortaya çıkaracaktır.

Renk yoğunluğuyla etkileyici gözler

Turkuaz, mor ve amber renkleri tüm göz kapağına uygulayın. Yoğunluk için göz kapağının dış köşelerine daha koyu renkler geçebilirsiniz. Kaşların alt bölgesi ve göz kapağının iç kısmını açık bir renkle aydınlatarak göz renginizi daha çok vurgulayabilirsiniz.

Derin ve görkemli gözler

Dumanlı etkiyi vermek için, zümrüt, koyu mor ve çikolata kahvelerden faydalanabilirsiniz. Göz kontörünü belirginleştirerek eyeliner görünümü verebilirsiniz. Göz kapağının diğer kısmını açıktan koyuya geçiş yaptırarak dumanlı etkiyi elde edebilirsiniz. Gözlerde daha fazla derinlik için gözün iç kısmına siyah kalem uygulayabilirisiniz.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Enginar birçok hastalıkla mücadele ediyor

Dişleriniz uyku sorunlarına neden olabilir