Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Doğal yöntemlerle dolgun dudaklara kavuşun

Doğal yöntemlerle dolgun dudaklara kavuşun

Doğal ürünlerden elde edilen karışımlardan uygulayarak daha dolgun dudaklara kavuşmanız mümkün.

Botoks ya da buna benzer başka bir işlem yaptırmadan doğal yöntemlerle dolgun dudaklara kavuşmak isteyenlere işte yöntemler…

Zencefil: 1 çay kaşığı vazelin ve yarım çay kaşığı balmumunu karıştırın. İçine bir miktar zencefil, kırmızı biber ve 2 damla nane ekstresi koyduktan sonra dudaklarınıza bu karışımı sürüp bekletin kısa bir süre sonra etkisini dudaklarınızda hissedeceksiniz.

Tarçın: Likit rujlarınızın içine bir miktar tarçın yağı koyabilir veya 6 damla tarçın yağı, 5 yemek kaşığı zeytinyağı ve 1 adet E vitamini kapsülü koyarak hazırladığınız karışımı dudaklarınıza sürebilirsiniz.

Krmızı biber: Bir tutam acı kırmızı biber, 1 yemek kaşığı vazelin, 2 damla nane yağı, bir tutam tarçın ile hazırlayacağınız karışım ile dudaklarınızı kalınlaştıracak ve dolgunlaştıracak bir karışm hazırlayabilirsiniz.

Bal: Bir yemek kaşığı doğal çiçek balı, yarım salatalık ve bir yemek kaşığı yoğurt ile hazırlayacağınız karışımı 15 dk beklettikten sonra hem dudaklarınızı nemlendirmiş hem de pürüzsüz dolgun dudaklara kavuşmuş olacaksınız.

Yulaf: 1 yumurta sarısı ve 5 gr. yulafı karıştırın ve hazırladığınız karışımı dudaklarınıza sürüp 10 dk bekletin. Dudakların üzerinde ölü deriyi atan ve kuruluğu yok eden bu karışımın aynı zamanda dolgunlaştırıcı etkisi de var.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Balmumsuz dudak balmı yapımı

Brezilya fönünün fayda ve zararları