Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Değişiklik isteyenler için en havalı saç kesimleri

Değişiklik isteyenler için en havalı saç kesimleri

Bu yıl denemeyi sevenler için birçok alternatif mevcut.

2018’in saç modasında çok fazla çeşitlilik var. Uzun , kısa, cesur renkler, kakül… Denemeyi sevenler için birçok alternatif mevcut. Bu alternatifler içerisinde yaygın olan eğilimler var. İşte değişiklik yapmaya hazır olanlar için 2018’in en havalı saç kesimleri.

Çok katmanlı

Herhangi bir uzunlukta saç için geçerli olacak bu kesim 2018’de çok popüler. Büyük dalgalar ve ombre bu tarz bir saçın daha güzel görünmesini sağlayacaktır.

Bob kesim

Bob, tüm varyasyonlarıyla bu yıl popülerler arasında. Kısa bir saç kesimi için hazır olmayanlar için, bu kesimin uzun bir versiyonu da var.

Ultra kısa

Şimdi saçlarıyla aşırı deney yapmayı sevenlerin zamanı. Bu sezon, saçlarınızı ultra kısa kestirerek trend olabilirsiniz. Böyle bir saç için kafa yapınızı dikkate almalı ve parlak bir renk uygulamalısınız.

Pixie

Kısa bir saç kesimi istiyor ama çok da kısalsın istemiyorsanız sizin modeliniz pixie. Bu boy saçlar hem çok kadınsı hem de çılgın bir görüntü verir.

Mükemmel geometri

Dağınık görünümü sevmeyenler mükemmel bir geometri kesimi de bu sene çok moda. Bu kesimin daha çok düz saçlar için uygun olduğunu dikkate almalısınız. Böyle bir kesim için iyi bir saç stilistine ihtiyacınız olacak.

Kahkül

Kahkül bu sene de çok moda. Bir çok seçeneği olan kahkül için alın yapınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Ergenlikte kullanılan hormon diyabet tedavisine umut oluyor

Kanser türleri ve kanserden korunma yolları