Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Bebeksi bir cilt için: Şeker Peelingi

Bebeksi bir cilt için: Şeker Peelingi

Zeytin yağı, kakao ve hindistan cevizi yağı içeriklerine sahip farklı Şeker Peelingi’nden kendine uygun olanı seç, yazın da bebeksi pürüzsüzlükte bir cilt ile ışılda.

Cilt bakımına sıcak yaz aylarında da dikkat etmek gerekiyor. Makyajın ağır geldiği ve daha az yapıldığı yaz aylarında tüm kadınların ortak isteği pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt ile güzel görünmek. Sıcak ve nemden de etkilenen cildin nem dengesini korumaya yardımcı olan peeling, aynı zamanda cildin ölü hücrelerden arınmasını ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor.

Şeker peelingi tarifi 1

– 1 yemek kaşığı esmer şeker

– 1 çay kaşığı zeytin yağı

Hazırlanış ve uygulanışı

Cam bir kase içerisine esmer şekeri ilave edin. Ardından 1 çay kaşığı hindistan cevizi yağını ekleyin ve karıştırın.Hazırladığınız karışımı dairesel bir şekilde cildinize uygulayın. Maskeyi cildinize uyguladıktan sonra 5 dakika bekleyin ve ılık su ile durulayın. Bu sayede cildiniz daha güzel ve parlak görünecektir.

Şeker peelingi tarifi 2

– Kakao

– Şeker

– Hindistan cevizi yağı

Hazırlanışı ve uygulanışı

Kakao ve şekeri hindistan cevizi yağı ile güzel bir şekilde karıştırın. Daha sonra oluşan karışımı güzel bir şekilde cildinize uygulayın. Bu sayede cildiniz ihtiyacı olan rahatlığa kavuşacaktır.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Sonbahar enfeksiyonlarına karşı 10 öneri

40 yaşından sonra düzenli göz muayenesi şart