Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Acelesi olanlar için hızlıca yapılabilecek saç modelleri

Acelesi olanlar için hızlıca yapılabilecek saç modelleri

İşte hızlıca yapılabilecek ama yine de zarif ve güzel görünecek saç modelleri.

Kadınlar günde ortalama 55 dakikalarını saçlarını şekillendirmek için harcıyorlar. Ama bazen saçlarınıza ayıracağınız yeterli vaktiniz olmayabilir. İşte hızlıca yapılabilecek ama yine de zarif ve güzel görünecek saç modelleri.

Twist at kuyruğu

Saçlarınızı yüksek olmayacak bir şekilde bir at kuyruğu şeklinde toplayın ancak sabitlemeyin. At kuyruğunuzun başınızın merkezinden biraz sağa doğru olduğundan emin olun. At kuyruğunuzun tabanını saat yönünde döndürün. Bükümleri her iki taraftan sabitlemek için tel tokalar kullanın.

Bir dakikalık topuz

Saçlarınızı yüksek bir at kuyruğu yapın. At kuyruğunu saat yönünde döndürün. Saçı lastik tokayla sabitleyin. Gerektiğinde tel tokalar kullanın. Alternatif olarak, lastik toka yerine bir saç çubuğu da kullanabilirsiniz.

Hızlı büklüm

Saçınızı 3 aynı bölüme ayırın ve ortada olanı düşük bir at kuyruğu şeklinde bağlayın. Saçın kalan kısımlarından birini alın, döndürün ve atkuyruğunuzun içinden döndürün. Bunu sadece bir kere yapın. Büktüğünüz saçı lastik tokayla at kuyruğuna birleştirin. Diğer parçayı da aynı şekilde yaparak sabitleyin.

Fransız örgülü düşük topuz

Saçınızı örgüyü hangi tarafta istediğinize bağlı olarak ayırın. Daha fazla ayırdığınız saçı üst kısımdan başlayarak örün. Daha fazla hacim vermek için örgünün kenarlarını gevşetin. Geri kalan saçları toplayın ve bir lastik tokayla at kuyruğu yapın. At kuyruğunu bir topuz haline getirin ve sabitleyin.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Düzenli olarak benlerinizi kontrol ediyor musunuz

Dudak kanseri nedir