Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

3 adımda geçici rasta saç yapılışı

3 adımda geçici rasta saç yapılışı

Geçici bir süreliğine rasta saçlara sahip olarak bohem bir havaya bürünmeye ne dersiniz?

Bazı saç modellerini başkalarında görür, beğeniriz ama kendimiz denemeye çekiniriz. Rasta saçlar da kesinlikle bunlardan bir tanesi.

Oldukça havalı duran rasta saçlar birçoğumuz için asla günlük saç stili olamıyor. Ama size iyi bir haberimiz var. Saçlarınıza dilediğiniz zaman, geçici rastalar uygulayabilirsiniz.

Evet doğru duydunuz, bir günlüğüne rastalı saçlara kavuşabilirsiniz.

İşte tek yapmanız gereken bu 3 adımı takip etmek!

1. adım

Saçınızı yatay olarak ikiye ayırın ve üstteki kısmı daha sonra şekillendirmek için toplayın. Çoğu saç stilinde olduğu gibi, şekillendirmeye alt kısımdan başlamak işinizi kolaylaştıracak.

2. adım

Şekillendirici saç köpüğünüzü elinize sıkın ve açıkta kalan saçlarınızdan büyük bir parçaya sürün. Bu parçayı elinizle çevirin ve iki eliniz arasında yuvarlayın. Hacim vermek için ince dişli bir tarakla tarayın ve tekrar şekillendirin. İhtiyacınız olursa, daha fazla saç köpüğünden yardım alın.

3. adım

İkinci adımı kalan tüm saçlarda tekrar edin. Şekillendirme işlemi sona erdiğinde, saçınızı fotoğraftaki model gibi ortadan toplayın.

İpucu: Saçlarınızı yıkamak istediğinizde, saç bakım kremi ve geniş dişli bir fırça yardımıyla rastalarınızı açın. Saçlarınızı her zaman olduğu gibi, yıkayın, nemlendirin ve durulayın.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Pirinç tanesinden elektronik kalp pili üretildi

Her 3 kişiden biri dişlerini fırçalamıyor