Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Tinder Meşkleri: Birsen Tezer Konserinden Bol Soğanlı Ciğere, Moskova’dan Kadıköy’e Dolandırılma Hikayesi

Tinder Meşkleri: Birsen Tezer Konserinden Bol Soğanlı Ciğere, Moskova'dan Kadıköy'e Dolandırılma Hikayesi
Tinder Meşkleri: Birsen Tezer Konserinden Bol Soğanlı Ciğere, Moskova'dan Kadıköy'e Dolandırılma Hikayesi

Koronavirüs salgını yok, maske yok, sosyal mesafe sınırı yok; il ve ülke sınırları ise hala duruyor. Çok da uzak olmayan bir geçmişte Tinder’da insanlar birbiriyle eşleşip dört nala sevişiyor. Bir kişi hariç… Ortamların aranılmayan ismi, namıdiğer: ‘Dört Nal Sarman’

Tebrikler yeni bir eşleşmen var!

s-1965f28e34fef224d85fdce611d23e59bacbeb
Hayatımda hiç kimsenin olmayışı ancak bu kadar güzel yüzüme vurulabilirdi. Saniyeler saatleri, saatler günleri, günler haftaları kovalarken, bir uygulama kristalleşmiş yalnızlığımın farkındaymışçasına beni ‘Tebrik’ ediyordu.En büyük başarısı rahme ilk ulaşan sperm olan ben, bu tebriğe sarıldım ve Rus kökenli eşleşmeme steplerde başı boş dolanan yılkı atları misali koşmaya başladım.

Çernobil dizisi ile beraber konuşulacak konuların çeşitliliği elimi güçlendiriyor.

s-376e1c6eacffaafc3fbad98be2daa4a28cdb86
Rus edebiyatı, Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği tarihi, Wassily Kandinsky işleri, Lev Troçki’nin sürgünde Büyük Ada’da geçirdiği vakitlere hakim olmam da cabası.

Karşılaşabileceğim en kötü tablonun senaryosu benim için bir tweetten ibaretti

s-1e8efe7a90147077839f7a86e0f6ac5e9977c5
Fakat hiçbiri yaşanmadı. Hızlı bir ‘Selam, n’aber?’ girişinin ardından, o hafta içi bir teknede gerçekleşecek Birsen Tezer konseri için iki bilet aldım. Teklifimi geri çevirmedi. Hem zahmetsiz oldu, hem de konuşabileceğimiz konuları öğütmeden buluşma aşamasına geçebildim.

Kadıköy’de buluşma günü!

s-3d2065d349fb7263f4d61e6c39e775ef38147e
Büyük bir heyecanla, geceye en sevdiğim kıyafetlerimi giyerek hazırlandım. Tek ayakkabım, tek gömleğim ve pantolonum olduğu için kararsızlık yaşamadım. Sahilde onu bekleyip ‘Bu gece o gece’ diyerek kendimi motive ederken bir yandan da Birsen Tezer parçaları mırıldanıyordum. Parçalara eşlik edilecek, bilinmeyen türde dans figürleri sergilenecek, denizde olacağımız için fiyasko durumunda yanımda getirdiğim kollukları ayak bileklerime takarak suya atlanacak… Her şey muhteşem! Çünkü kalabalığın içinden tüm zamanların güzeli bana doğru yürüyor ve kalp atışlarım bir Lars Ulrich solosuna dönüşüyor.

Nasıl anlatayım?

s-aebfb1ff6571731d99aa23a9ea7d01ed6b2e43
Salgın günlerinde bir kere daha o sureti gözümün önüne getirince daha sıkı sarılıp kucaklaşmak isterdim. Tinder profilinde yer alan fotoğraflarının aksine ihtişamlı, en az profilindeki bakışlar kadar hiçbir şey istemediğinden emin.

Üzüm suyu akıyor.

Üzüm suyu akıyor.Üzüm suyu akıyor. Bir yandan meyve sularımızı yudumlayıp bir yandan parçalara eşlik ediyoruz. Bedenim uzun zamandır olmadığı kadar karşı cinsten birine yakın. Heyecanlıyım. Gecenin ilerleyen saatlerini, makus kaderimi ters çevireceği için iple çekiyorum. Ağızdan öpüşmek falan… Bazı parçaları boğaz atmosferine iç ediyoruz. Şehrin caddelerinde geçirdiğim vakitleri anlatıyorum. Keyfi yerinde. Hayvansever yönümü de görmesini istiyorum. Yanımda getirdiğim simitle martıları besliyorum. Bu davranışım ona anlamsız geliyor, bakışlarından anlıyorum. O konuşuyor. Efsunlu güzelliğinin altında yekpare hüzün yatıyor. Başından geçen badireleri bir de ondan dinleyebilirseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Kol kanat germek ve daha fazla üzüm suyu içmek istiyorum. Fakat ikisi için fazla çelimsizim. Ya üzüm suyu ya yardım… İkisinden birinin tercih edilmesi gerektiği kritik andayım. Aklıma Behzat Ç. dizisi geliyor; ‘Harun’u silkelediler, sen etme’ diyorum. Libidomun bana verdiği yetkiye dayanarak Rusya’ya kredi açıyorum.

Ciğer yer miyiz?

s-38b4717b7121d6b72e5c7da990a35c8834b122
Gece boyunca anlattığı hikayelerin yarattığı sarhoşluk ve dans ederken gerçekleşen yakınlaşmalarımız sayesinde tekneden uçarcasına iniyorum. Bana ‘Ciğer yer miyiz?’ diye soruyor. ‘Elbette’ diyorum. Yumuluyoruz Kadıköy sokaklarında kötü haber alameti bol soğanlı ciğer şişlere… Yüzü gülüyor… Her şeyimiz tamam. Mekandan kalkıyoruz ve kolkola yürümeye başlıyoruz evine doğru. Apartmanın kapısını açıyor ve bana dönüyor: ‘Sen nerede kalacaksın?’

Toplanın ‘şimdilik’ eve dönüyoruz.

s-ccc1083428edd6f6397b0bc142361cab559ebd
Bu tarz hikayeleri biriktirecek çok boş zamanım oldu maalesef. Her eşleşme farklı bir dünyanın kapılarını açmak gibiydi. Bakalım bir sonraki buluşmamda nasıl bir derdin içine düşeceğim!? Dört Nal Sarman’ı takipte kalın

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Seçtiği Karantina Eviyle Sosyal İzolasyon Dönemini En Verimli Şekilde Yaşamaya Adeta Yemin Etmiş 20 Takipçimiz

Seçtiği Karantina Eviyle Sosyal İzolasyon Dönemini En Verimli Şekilde Yaşamaya Adeta Yemin Etmiş 20 Takipçimiz

İrem Derici 'Dünyanın En Zevkli Şeyi Kaka Yapmak' Dedi, Birbirinden Komik Tepkiler Gecikmedi!

İrem Derici ‘Dünyanın En Zevkli Şeyi Kaka Yapmak’ Dedi, Birbirinden Komik Tepkiler Gecikmedi!