Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Ünlülerden mutlu evlilik sırları | Galeri – Kadın ve Kadın

Ünlülerden mutlu evlilik sırları | Galeri - Kadın ve Kadın
Ünlülerden mutlu evlilik sırları | Galeri - Kadın ve Kadın
1 / 5

Gül Gölge Saygı ‘Her ilişkinin bir dinamiği var ’ “Çiftlerin birbirine karşılıklı anlayış göstermesi gerekiyor. İlişkiyi canlandırmak adına ekstrem şeyler yapmaya gerek yok. Zaten her ilişkinin kendi içerisinde bir dinamiği var. Çocuklar da evliliği hareketlendiriyor. Arada eşlerin birbirine yaptığı küçük sürprizler ve seyahatler de ilişkiyi daha hareketli kılıyor.”
2 / 5

Pınar Tezcan ‘Farklı ilgi alanları olmalı ’ “Eşlerin birbirleriyle arkadaş olması gerektiğini düşünüyorum. Birlikte her şeyi konuşup paylaşabilmeliler. Bir de herkesin ayrı ilgi alanları olmalı. Yani farklı bir şeylerle ilgilensinler ki birbirlerine sarmasınlar, arada tatsızlık çıkmasın.”
3 / 5

Banu Çarmıklı ‘Sevgi, saygı ve güven yaşanmalı ’ “Mutlu bir evlilik için sevgi, saygı ve güven duygusunun sağlam olmasından başka ne olabilir ki? Ayrıca sadece evlilik için değil, arkadaşlık veya diğer sosyal ilişkiler için de bu üçünün varlığı çok önemli.”
4 / 5

Irmak Ünal Karabacak ‘Hayata aynı gözlükle bakmak ’ “Bence mutlu bir çift olabilmek için öncelikle çok iyi arkadaş ve dost olabilmek gerek. Çiftlerin ortak ilgi alanları olmalı. Genelde insanlar bunun tam tersini söyler ama ben böyle olduğuna inanıyorum. Çünkü ortak okuduğun bir kitabı veya oynadığın bir oyunu tartışabiliyorsanız ilişkiyi bu güçlendiriyor. Aynı yöne bakmak, hayata aynı gözlüklerle bakmak çok önemli diye düşünüyorum.”
5 / 5

Merve Gürsel ‘Çocuklar ilişkiyi eğlenceli kılıyor ’ “Sevgi, saygı ve çocukların olduğu bir yuvanın mutlu ve huzurlu olmaması için hiçbir sebep yok. Çocuklar aileye renk katıyorlar ve eşler arasındaki ilişkiyi eğlenceli kılıyorlar.”

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Erkekler evleneceği kadını nasıl seçer

Erkekler evleneceği kadını nasıl seçer

Boşanmaya neden olan 5 iletişim bozukluğu

Boşanmaya neden olan 5 iletişim bozukluğu