Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in ,

Romantik Gelinlik Modelleri İle Düğününüzün Dokusunu Değiştirin!

Kız çocuklarında genel olarak gelinliğe bir hayranlık vardır. Kız çocukları büyüdükçe bu hayranlık da zaman içerisinde artarak daha çok hayal halini alır. Özellikle de bir kadın düğün sürecindeyse ve gelinlik seçimi yapacaksa, birbirinden farklı gelinlik modelleri içerisinde kaybolabilir. Herkesin tarzı birbirinden farklı olduğundan ve çok fazla gelinlik modeli bulunduğundan, gelinler yüzlerce hatta binlerce gelinlik modeli içerisinde kendisine en uygun olanın hangisi olduğuna karar vermekte zorlanabilirler.

Gelinlik modelleri içerisinde bazıları kabarık gelinlik modelleriyken, bazı modeller daha uçuş uçuş tarzda olabilmektedir. Bazıları daha klasik tarzda gelinlik severken, bazıları aykırı modeller tercih edebilmektedir. Kimi gelin daha gösterişli gelinlikleri tercih ederken, kimileri de vintage tarzı denilen, romantik ve daha nostaljik tarzdaki gelinliklere sahip olmak ister.

Romantik modeldeki gelinlikler, her geçen gün daha çok talep görürken, modacılar da bu tarzdaki gelinlikleri daha çok sergiler oldu. Bu tarz gelinlikler hem sadeliği öne çıkarmakta hem de son derece şık bir görünüm oluşturmaktadır. Romantik gelinlikler kendi tarzıyla gösterişli olsa da, ana tema olarak daha duru bir tarzı yansıtıyor.

Romantik gelinlik tercihinde bulunan gelinler için en önemli tavsiye, tarz olarak gösterişten uzak ve romantik bir görünüm isteyenlerin tercih etmesi gereken gelinlikler olmasıdır. Daha çok sade ve kokteyl tarzı düğünlerde tercih edilen romantik gelinlik modellerinde uzun kuyruklar, zarif sırt dekolteleri, orijinal ve hoş yakalar ön plana çıkıyor. Romantik gelinlikler kabarık gelinlik modellerinden farklı olarak, hareket kabiliyetini biraz daha arttıran ve genellikle daha hafif gelinlikler olarak dikkat çekiyor. Vücuduna güvenen gelinlerin tercih edebileceği modeller olan bu gelinlik modellerinde, dantel detayları daha fazla kullanılmaktadır.

Eğer ki düğün öncesinde biraz kilo fazlası olduğunu düşünen gelinler varsa, bu tarz bir gelinlik giymek istiyorsa hızlı şekilde kilo vermesi doğru olacaktır. Aksi takdirde, bu tarz gelinlikleri tercih etmek beklenen etkiyi yaratmayabilir.

Tüm gelin adayları, içinde kendisini prenses gibi hissettirecek gelinlik modellerini seçmek isteyeceğinden, hangi tarz olursa olsun, vücut formuna ve tarzına en uygun gelinlikler ile düğününün yıldızı olmayı başaracaktır.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Serenay

İnce Telli Saçların Bakımı ve Doğal Maske Uygulaması

Hamilelikte Kıyafet Seçimi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler