Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Yoğurt mucizesi ile göbek yağlarınızdan kurtulun

Yoğurt mucizesi ile göbek yağlarınızdan kurtulun
Yoğurt mucizesi ile göbek yağlarınızdan kurtulun

Yaz gelmemek konusunda ısrarcı olsa da, eninde sonunda deniz mevsiminin geleceğini biliyoruz. Muhtemelen bu aniden olacak ve biz de o mükemmel ayva göbeğimizle kalakalacağız.

İşte bu duruma tutulmamak için lezzetli ve faydalı bir karışımdan bahsetmek istiyorum size. Yoğurdun ne kadar sağlıklı olduğunu artık hepimiz biliyoruz ve Türk mutfağında da sık tüketilen bir besin kaynağı.

İşte taifini vereceğim karışım ile düzenli tüketim ve egzersiz desteği ile göbek bölgesindeki yağlarınızdan kurtulabilir, bikininizin içinde gururla boy gösterebilirsiniz.

Malzemeler

– Bir kase yoğurt

Dereotu

– Maydanoz

Limon

Yapımı

Göz kararı dereotu ve maydanozu yoğurdun içine doğrayın. Bu işlemi bıçak kullanmadan ellerinizle parçalamak suretiyle yaparsanız daha sağlıklı olacaktır. Yoğurda en son bir adet limonun suyunu da ekleyin ve karıştırın. İşte yağ eriticiniz hazır. Gece yatmadan en az 3 saat önce ara öğün olarak yiyebilirsiniz.

Bu karışımı haftada iki kez tüketin. Daha fazla tüketmek daha fazla yağ yakmanızı sağlamayacaktır, sabırlı olun. Çünkü her gün yerseniz bu vücudunuz tarafından sıradan bir yiyecek olarak algılanır.

Mümkünse ev yoğurdu kullanın. Hatta evde yapılmamış bir yoğurdu sağlığınız için kesinlikle tüketmeyin.

Egzersiz yapmayı, düzenli beslenmeyi ve günde en az 3 litre su tüketmeyi de lütfen ihmal etmeyin.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Yaza hazırlayan yiyecekler

Yaza hazırlayan yiyecekler

Yağ yaktıran içecek tarifi

Yağ yaktıran içecek tarifi