Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Canan Karatay’ın muayene ücreti dudak uçuklattı

Canan Karatay'ın muayene ücreti dudak uçuklattı
Canan Karatay'ın muayene ücreti dudak uçuklattı

Ünlü diyetisyen Profesör Dr. Canan Karatay’ın beslenmeyle ilgili alışıla gelmişin dışındaki tavsiyeleri büyük ilgi görüyor. Sağlıklı yaşam ve zayıflama öğütleri birçok kişi tarafından da uygulanıyor. Meslektaşlarının bir bölümü ise Karatay’ın açıklamalarından rahatsız.

“Lobilerin çıkarlarının zedelenmesinin yansıması”

Karatay bu durumu “lobilerin çıkarlarının zedelenmesinin yansıması” olarak yorumluyor. Kirmizi Oje gazetesinden Melike Karakartal da bugün çok tartışılan hoca ile ilgili çok konuşulacak bir yazı kaleme aldı.

İşte o yazı;

İki hafta önce yolum Bağdat Caddesi’ndeki Florence Nightingale Hastanesi’ne düştü. Bekleme salonunda vakit geçirirken hastaneyi arayanlarla çalışanlar arasında geçen telefon konuşmasını aynen aktarayım:

Karatay’ın muayene ücreti

“Yalnız muayene ücreti 800 TL. Ancak nisan ayına randevu verebiliyoruz. Özel sigorta geçmiyor.” Bahsi geçen doktor Canan Karatay. O “karalama kampanyası”ndan bahsediyor ama… Muayene ücreti 800 TL (Tekrarlıyorum, SEKİZ YÜZ TÜRK LİRASI) olan, ÜSTELİK, herhangi bir sigorta kurum ödemesi kabul etmeyen ve bundan ancak DOKUZ ay sonrasına randevu verebilen bir doktor olarak, karalama kampanyası pek de başarılı olmuşa benzemiyor. (Ayrıca, bu durumun “mütevazılık” ölçülerine pek uymadığını da kabul etmek gerek.)

Canan Karatay: İftar sofraları en büyük görgüsüzlüktür – İZLE:

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Beynini seven Akdeniz diyeti yapsın

Beynini seven Akdeniz diyeti yapsın

Düşük ayak sendromu nedir

Düşük ayak sendromu nedir