Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Bu yaz Akdeniz’i tanımak isteyenlere alternatif: Cruise turları

Her yıl favori tatil bölgelerine yenileri eklense de, masmavi denizi, pırıl pırıl kumsalları ve sıcak insanları ile Akdeniz ilk sıradaki yerini hiç kaybetmiyor. Türklerin en çok tercih ettiği ülkeler olan İspanya, Fransa ve İtalya gibi Akdeniz ülkelerini gezmek için ise hem uzun zaman, hem de iyi bir bütçe ayırmak gerekiyor. İşte bu noktada cruise turları tatilciler için oldukça iyi bir çözüm sunuyor.

Akdeniz’i cruise turları ile keşfedin

Akdeniz cruise turları genellikle 3 – 7 – 10 gün arasında bir süreyi kapsıyor. Daha çok İtalya ve İspanya’dan hareket eden turların, İstanbul’dan uçuş düzenlemesini de yine cruise firmaları üstleniyor. Bu sayede aslında tüm ulaşım konusunun çözümü de yine tercih edilen firma tarafından hazırlanarak tatilciye kolaylık sağlanması amaçlanıyor.

Cruise turlarında tatilcilerin en rahat ettiği konulardan birisi ise, valiz toplama derdine düşmeden birkaç ülke görme imkanı. Akdeniz cruise turlarında yemeklerin de Türk damak tadına yakın olması sayesinde adeta odadan çıkmadan birçok ülkeyi görerek hem dinlenme, hem de eğlenme imkanı doğuyor. Farklı deneyimler arayan gezginleri de her sabah, gemiden inip gönüllerince keşfedebilecekleri başka bir ülke karşılıyor. Üstelik birçok farklı ülkeyi ziyaret ederken, hep tanıdığınız kişilerle ve Türkçe rehberlik hizmeti ile gezmek de avantajlı bir tatil sağlıyor. Cruise gemilerinde tam pansiyon konaklamanın yanında gün boyunca gidilebilecek kafe barlar ya da gemide bulunan kişiler için animasyonlar da devam ediyor. Cruise turu seçerken yukarıdaki özellikleri kapsayıp kapsamadığını, ekstra ne tür hizmetler sunduğunu incelemek gerekiyor.

Cruise tatil hizmeti veren birçok şirket bulunuyor ve bu da beraberinde birbirinden farklı rotalar, birbirinden farklı gemi özelliklerini getiriyor. Bu noktada tatilcinin tercih edeceği tatil gemisini ve görmek istediği ülkeleri belirleyerek doğru satın almayı gerçekleştirmesi bekleniyor. cruiseplanet.com.tr sitesini inceleyebilir ve size uygun bir Akdeniz gemi seyahati seçebilirsiniz.

özel içeriğidir.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Şimdi termal tatil zamanı

Şimdi termal tatil zamanı

İstanbul ’da kahveye doyamayacağınız mekanlar

İstanbul ’da kahveye doyamayacağınız mekanlar