Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Ünlülerin gösterişli banyoları ilgi çekiyor

Ünlülerin gösterişli banyoları ilgi çekiyor

Dünyaca ünlü sanatçılar sadece evleriyle değil, aynı zamanda kullandıkları gösterişli banyolarıyla da göz kamaştırıyor.

Tek bir filmden ya da albümden servet kazanan ünlüler evlerinde de hiçbir konfordan kaçınmıyor. Pek çoğunun yaşadığı yerler kelimenin tam anlamıyla dudak uçuklatıyor. Geniş araziler içinde bulunan; kimi tenis kortuna hemen hepsi yüzme havuzlarına sahip bu malikanelerin banyoları da sıradan insanların salonlarından bile daha büyük gösterişli ve modern.

İstanbul kuşbakışı görünüyor

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu’nun ‘lüks ve yüksek residence’ kategorisinde dünyanın en iyilerinden biri seçilen evi, iç mimar Sezen Ulubay dekore ettiği biliniyor. İş yerine yakın olduğu için burada yaşamayı seçen Ağaoğlu’nun evinin banyosu da dahil bütün odaları İstanbul’u kuşbakışı görüyor.

Lopez malikaneyi sattı

Kitapların ve diğer aksesuarların yer aldığı bu banyo Jennifer Lopez’e aitti. Lopez, eski eşi Marc Anthoy ile birlikte yaşadığı bu malikaneyi sattı.

Daha modern bir banyoya sahip

Scarlett Johansson’un Los Angeles’taki malikanesinin banyosu tavandan gün ışığını alarak daha modern bir alan sunuyor.

Banyo mükemmel bir manzaraya sahip

Son dönemin ünlü modellerinden Gigi Hadid’in annesi Yolanda Foster’ın Beverly Hills’teki evinin banyosu mükemmel bir manzaraya sahip.

Koyu renklerde dekore edildi

Bu ise Kourtney Kardashian’ın evinin manzaralı banyosu. Genç kadının evi çok koyu renklerde dekore edildiği için eleştiri almıştı.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Derya Ceren

Mutfak dekorasyonuna renk katın

2020’ye mektup