Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Salaş bir mekan oluşturmak için dekorasyon önerileri

Salaş bir mekan oluşturmak için dekorasyon önerileri
Salaş bir mekan oluşturmak için dekorasyon önerileri

Ev dekorasyonu tutkunları açısından, özellikle farklı tarzların kullanıldığı dekorasyon stilleri veya tamamen doğal ve sakin dekorasyon temaları öne çıkmaktadır. Rahat ve salaş mekanların trend hale gelmesi, ev dekorasyonunda da rahat köşelerin, salaş oturma alanlarının oluşturulmasına ön ayak olmuştur. Böylece tamamen konfor temasına odaklanan, biraz grunge biraz da bohem esintiler taşıyan dekorasyon tarzı 2015 yılına damga vurmuştur.

İşte rahat ve salaş bir iç mekan oluşturmak isteyenler için olmazsa olmaz dekorasyon önerileri…

Puf minderlerle kendi köşenizi oluşturun

Bohem stil bir evde de sık sık kullanılan dekorasyon objelerinden biri olan büyük puf minderlerden faydalanarak kendinize ait, tamamen rahatlık vadeden, biraz salaş biraz da özgür alanlar yaratmanız mümkün. Puf minderlerin yumuşacık dokusu size ihtiyacınız olan konfor ve rahatlığı sağlayarak, günün tüm yorgunluğunu atmanız için ideal bir seçim olacaktır.

iç mekanda hamak

İç mekanda hamaklar kullanın

Hamak kullanımı, dış mekânda oldukça tercih edilen ve rahatlığı tartışılmaz bir dekorasyon objesidir. Fakat son zamanlarda hamak kullanımı iç mekanda da oldukça trend bir hal almıştır. Özellikle de rahat ve salaş bir dekorasyon tarzı oluşturmak isteyenlerin, iç mekanlarda hamak kullanarak bu etkiyi kolaylıkla yaratmaları sayesinde hamaklar artık koltuklar ile birlikte kullanılan iç mekân dekorasyon objesi haline gelmiştir.

Mumlarla ortama farklı bir hava katın

Mumlar, kullanıldığı her alana hem şık hem de sakinleştirici bir dokunuş yapmaktadır. Evinizde rahatlığın ön plana çıktığı bir dekorasyon tarzı oluşturmak istiyorsanız, mumların büyülü etkisinden ve loş ışığın sakinleştirici gücünden faydalanabilirsiniz.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Halı seçerken dikkat etmeniz gerekenler

Halı seçerken dikkat etmeniz gerekenler

Mutfakların yeni trendi tuğla duvarlar

Mutfakların yeni trendi tuğla duvarlar