Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Parlak mavi ile ev dekorasyonu

Parlak mavi ile ev dekorasyonu
Parlak mavi ile ev dekorasyonu

Ev içi dekorasyon rengini belirlerken klasikleşmiş renklerden sıkıldıysanız ve canlı bir rengin evinize vereceği pozitif etkiye ihtiyacınız var ise; sezonun en trend iç cephe renklerinden biri olan parlak mavi rengi ile tanışın.

Parlak bir mavi, iç dekorasyonda kullanıldığında ortaya hem iddialı hem de oldukça canlı bir dekorasyon çıkacaktır. Modern dekorasyon sevenler tarafından oldukça sık kullanılan parlak maviler, özellikle de duvar rengi olarak tercih edilmektedir. İşte size sezonun en trend renklerinden biri olan parlak mavi renginin iç mekan dekorasyonunda nasıl kullanıldığına dair ipuçları…

Duvarlarınıza canlılık katın

Parlak mavi bir duvar rengi seçtiğinizde hem farklı hem de oldukça çarpıcı bir dekorasyona imza atmış olursunuz. Duvar rengi olarak seçeceğiniz parlak mavi, dekorasyonda kullanacağınız beyaz, siyah, gri gibi renklerin de daha belirgin bir şekilde ön plana çıkmasını sağlayacaktır.

Parlak maviyi ahşapla dengeleyin

Moda dünyasının temel kurallarından birisi olan denge kuralı, ev dekorasyonunda da geçerli olan bir kuraldır. Evinde denge kuralını uygulamak isteyenler için; parlak mavi bir iç dekorasyon rengine karar verirseniz, bu rengi en iyi şekilde ahşap objeler ile dengeleyebilirsiniz. Ahşabın doğal yapısı ve sakin tonu, parlak mavinin canlılığını dengeleyecektir.

Parlak mavi fuşya uyumu

Evinizde renkli ve eğlenceli iç mekân dekorasyonu yaratmak istiyorsanız; parlak mavi tonunun güçlü yapısını başka bir güçlü bir renk olan fuşya rengi ile tamamlayabilirsiniz. Bu iki rengin bir arada kullanımı hem dinamik hem de oldukça genç bir iç mekân algısı oluşturacaktır.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Alev Aksoy

Tasarımıyla büyüleyen 7 metrekarelik ev

Tasarımıyla büyüleyen 7 metrekarelik ev

Doğru ofis dekorasyonunun püf noktaları

Doğru ofis dekorasyonunun püf noktaları