Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Eviniz için dekorasyon önerileri

Eviniz için dekorasyon önerileri

Birkaç ufak dekorasyon değişikliği ve doğru renk tercihleri ile mekanlarınıza daha ferah bir görünüm verebilirsiniz. Fikirlerin ve hayallerin görünür hale gelmesine imkan tanıyan edding, farklı ipuçları veriyor.

“Dekorasyonda yaz teması, ferahlığı ve canlılığıyla en kullanışlı ve en güzel temalardan biri olarak öne çıkıyor. Edding hobi sanat kalemleriyle evinizde yapacağınız birkaç küçük değişiklik sayesinde daha renkli, daha canlı ve pozitif duygular uyandıranyaz dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Evinizdeki bir duvarı edding kalemleriyle canlı tonlarda bir renge boyayabilir, sınırsız hayal gücünüzle evde rengarenk yaz atmosferi oluşturabilirsiniz.

Güneşlenmek ve güzel bir kitap okuyarak dinlenmek için tercih edebileceğiniz sandalyenizi kendi zevkinize göre tasarlayabilir, tek renkli tişörtünüzü yaratıcılığınızı kullanarak adeta bir tuvale dönüştürebilirsiniz.

Kumaş boyama kalemleriyle mağazadan satın aldığınız tişörtlerden çok daha iyi tişörtler tasarlayabilir ve bunları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Sıcak yaz akşamlarında hiçbir yer evinizin bahçesi kadar güzel değildir. Bahçenizdeki saksıları edding hobi sanat kalemleriyle süsleyerek bahçenizi evinizin diğer kısımları gibi göz alıcı şekilde güzelleştirebilirsiniz. Bahçenizle uğraşırken giydiğiniz bahçe önlüğünüzü rengarenk hale getirmeyi de unutmayın.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Derya Ceren

130 milyon kız çocuğu yok edildi

Zihinsel detoks’a var mısın