Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Dekorasyonda 5 farklı trend

Dekorasyonda 5 farklı trend

Her dekorasyon stili yaşam alanınıza bambaşka dokunuşlar sağlar. Peki sizin dekorasyon tercihiniz hangisi?

Her dekorasyon stili bambaşka dünyaların kapılarını aralar. Siz de bu sezon neşeli, enerjik ve tam olarak yaz havasına uyum sağlayan bir tarz yakalamak istiyorsanız 5 farklı dekorasyon trendine bir göz atmanız yeterli. Evinizin veya iş yerinizin her alanı her yeri size önce rahatlık ve konfor sonrasında ise yüzünüzde kocaman bir gülümseme bırakmalıdır. Bunun için de dekorasyon tarzınızı seçerken zevkinizi ve en önemlisi de konforunuzu ön planda tutmanızda fayda var.

İşte 5 farklı dekorasyon stili…

Vintage Etkisi

Eskinin vazgeçilmez güzelliğini evinize yansıtmak istiyorsanız biraz anneanne babaanne ve büyükannelerin evlerini dolaşarak onların evlerinden ilham almalısınız.Bir diğer adreste antikacılar ve eskiciler. Buralar size bu tarzı yaratmanızda inanılmaz yardımcı olacaktır.

Etnik tarz

Etnik tarz herkesin ilk başta kabul edemeyeceği ama ilk görüşte hemen hemen herkese sıcak gelen ve insanın içini ısıtan bir dekorasyon stilidir. İçe dönük ve duygusal bir havası olan bu etnik tarz ile evinizde köy havasını yaşayabilirsiniz.

Eğlenceli Retro

Büyük şekiller, birbirinden renkli dekorasyon detayları, pop art desenler retronun çıkış noktasıdır. Gönlünüz hala 60’lar için çarpıyorsa evinizde en azından bir köşeyi retro dekorasyon alanına dönüştürebilirsiniz.

Romantik Deko

Romantizmin dayanılmaz gücünü evinizde de yaşatma fikri ruhunuzu okşayabilir. İşte o zaman floral etkili desenleri dekorasyon dünyanıza dahil etmenin tam zamanı. Kelebekler, melekler, kuşlar, çiçekler ve böcekler size romantik akımın ilham perileri olacaktır.

Modernistlik

Ne yaparsam yapayım modern dünya beni içine çekiyor diyenlerdenseniz o zaman sizi modern dünyanın yalın çizgileri ile buluşmaya davet ediyoruz. Kendinizi modernliğin içinde kaybolmuş hissetmek için sofistike dekorasyon stilini mutlaka yakından incelemelisiniz.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Derya Ceren

5 milyon dolarlık kitap hırsızlığı yapan adam

Ünlü marka geleceğin modacısını arıyor