Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

ABD’de 2016 yılının en güzel ev mimarileri

ABD’de 2016 yılının en güzel ev mimarileri

ABD’nin eyaletlerinden gelen projeleri değerlendiren jüri, 2016’nın en güzel ev mimarilerini belirledi.

2016 yılında Amerika’nın en güzel ev mimarileri seçildi. ‘American Institute for Architects’ tarafından düzenlenen yarışmanın sonuçları ise geçtiğimiz hafta açıklandı.

Teksas’taki ev dikkat çekiyor

Hazırlanan projeler arasından belirlenen mimarilerin hepsi de kendine has bir özelliği barındırıyor. Teksas’ta inşa edilen bu ev, nehir kenarındaki manzarası ve büyük camlarıyla dikkat çekiyor.

Doğayla iç içe

Colorado’da modern çizgilerle inşa edilen ev, şehir merkezi Aspen’e 1,5 mil uzaklıkta bulunuyor. Evin mimarları, dekorasyon sırasında evin doğayla iç içe olmasına özen gösterdiklerini belirtiyor.

Ödüle laik görülen bir başka ev de Hawaii’nin Honolulu şehrinde bulunuyor. Evin sahipleri kendi geleneklerini burada yansıtmak istediği için dekorasyonda hem Japon, hem de Hawaii esintilerine yer verilmiş.

Misafirler ormandan geçecek

Geniş bir alana sahip olan tahta ev, orman içinde inşa edilmiş. Park alanı evin biraz dışında oluşturulurken araçlarını buraya park eden misafirler ormanın içinden geçerek eve ulaşması sağlanıyor.

Eşyalar özenle seçilmiş

Ödül alan son ev de Mississippi’de bulunuyor. Geniş bir alana sahip evde geniş camlar, çelikten yapılmış bir tavan ve özenle seçilmiş eşyalar yer alıyor.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Derya Ceren

Salon dekorasyonunda paletlere yer açın

Türk sanat ve antika piyasası Dünya ile yarışıyor