Sinem sizin için okusun
Harun sizin için okusun
in

Kadınlar Partnerleriyle Cinsel Bağını Nasıl Güçlendirebilir?

Cinsellik kadınlar için ne yaşanması ne de konuşulması kolay bir konu. Hal böyle olunca, kadınların yaşadığı cinsel sıkıntılar ya da partneriyle yaşamak istediği cinsel arzuları dile getirmeleri çoğu zaman zordur. Unutulmamalıdır ki, cinsellik de acıkmak gibi, insanın uykusunun gelmesi gibi, evinin içinde yaşayıp kendini güvende hissetmesi gibi hayatın içinde var olan, son derece doğal bir durum. Ancak kadınlar için toplumsal yapının da gereği nedeniyle, kadınlar cinsel hayatları hakkında utangaç olabiliyorlar. Yaşadıkları cinsel birlikteliklerden mutlu olmasalar da veyahut ilişkiyi daha keyifli, arzulu yapabilecek fikirleri olsa da, bunları dile getirmeye çekiniyorlar.

Ancak erkeklerin de kadınlar gibi partnerlerinden beklediği ya da daha iyi bir cinsel ilişki yaşanabilmesi için arzuladıkları şeyler vardır. Kaliteli ve iki tarafı da cinsel ve duygusal doyuma ulaştıracak şeyler için kadınlar ne yapmalı? İşte bu sorunun cevabı!

  • Erkekler Partnerlerinden Yeni Pozisyonlar Deneme İsteklerini Dile Getirmelerini Bekliyor!

Erkekler cinsellik konusunda daha rahatlar. Bu nedenle isteklerini, beklentilerini, düşündüklerini daha kolay dile getiriyorlar. Ancak aynı şekilde partnerlerinden de açık olmalarını, hatta partnerlerinin cinsel pozisyonlardan farklı olanları denemek istediklerinde bunu dile getirmelerini bekliyorlar. Bu nedenle, eğer ki yeni bir pozisyon denemek istiyorsanız, bunu dile getirme konusunda çekinmemelisiniz. Seks hayatınızı renklendirmek için özel ortamlar hazırlamak istiyorsanız, mumlarla romantik bir ortam kurma niyetindeyseniz, seksi müzikler eşliğinde özel bir yemek ve yanında birkaç şey içmek istiyorsanız, bunları yapmaktan da dile getirmekten de çekinmemelidir. Önemli olan denemek istediğiniz pozisyonun ikinizi tatmin edip etmeyeceği değildir aslında. Önemli olan, bunu partnerinizle deneyip farklı deneyimler ve heyecanlar yaşamanızdır.

  • Erkekler Cinsel Birliktelikten Sonra Uyumak İstediklerini Kadınlar Anlasın İsterler!

Bir kadın ve erkek seks sonrasında farklı tepkiler verirler. Örneğin, kadınlar seks sonrasında sohbet etmek ve partnerleriyle daha yakın, sıcak bir ruh hali içine girmek isterler. Ancak erkeklerde durum farklıdır. Erkekler cinsel ilişkiden sonra vücutlarının kendini bırakmasıyla uyumak isterler. Sohbet etmeye tabir-i caizse dermanları olmaz. Partnerlerini kırmamak için konuşmaya çalıştıklarında da çok doyurucu bir sohbet olamaz ve kısa süre sonra uyuyakalırlar. Kadınlar da bu durumu kendilerine yönelik bir şey zannederek üzülebilirler. Ancak tamamen biyolojik bir nedenden dolayı erkekler seks sonrası uyumak isterler. Kadınların da bunu anlamalarını beklerler.

  • İyi Bir Cinsel İlişki İçin Kadınlar Hem Kendisinin Hem De Partnerlerinin İhtiyaçlarını Bilmeliler!

Her bireyin cinsel zevk anlayışı, cinsellikten beklentisi farklıdır. Kadınlar kendilerinin bile tam anlamıyla ne istediğini, ne sevdiğini henüz çözebilmiş değiller. Kadınlar biraz daha karmaşık ve komplike canlılardır. Erkekler de kendilerinin ve partnerlerinin neyi sevdiğini, neyin doğru hissettirdiğini tam çözebilmiş değiller. Ancak partnerler birbirlerini tanıdıkça karşılıklı olarak neyin hem kendilerine hem de partnerlerine zevk verdiğini öğrenmeye başlarlar. Bunu yapabilmenin de en önemli unsuru, partnerlerin bu konu düşüncelerini dile getirebilmeleridir. Açıkça konuşmak partnerleri rahatlatır. Tam olarak neyi sevip sevmediğinizi bilmiyorsanız dahi, partnerler birbiri ile deneyimleyerek bunu bulmalıdır. Erkeğin neyi çok sevdiğini dile getirmesi ve kadının da erkeğe daha çok zevk verecek şeyleri yapması erkeği oldukça mutlu edecektir. Aynı şekilde kadını da mutlu eden ve daha çok zevk hissettiren şeyleri erkeğin bilmesi, çok daha kaliteli ve doyurucu bir seks yaşanmasını mümkün kılar.

  • Tahrik Edici Konuşmak Erkekleri Daha Çok Keyiflendiriyor!

Hem kadın hem de erkek aslında cinsel ilişki esnasında tahrik edici konuştuklarında daha çok zevk alıyorlar. Kadınlar müstehcen konuştuğunda erkekler daha çok keyfe geliyor ama erkekler de müstehcen konuştuğunda ve partnerlerinin bundan zevk aldığını gördüklerinde daha çok zevk alıyorlar. Erkeklerde güç egosundan kaynaklı olabilecek bu durum, partnerinde cinsel gücünü hissettirebildiği ve bunun da karşılığını aldığını gördüğü için, cinsel ilişki esnasında tahrik edici konuşmak çok etkili oluyor.

  • Cinsel Birliktelik Sırasında Erkekler Kadınların Cilveli Oluşuna Bayılırlar!

Bir kadın cinsel ilişki esnasında ne kadar cilveli olursa, küçük oyunlarla erkeği cezbederse erkek de o kadar keyfe geliyor. Hatta, bu erkeklerde onları tahrik edici bir durum. Kadın kontrolü ede aldığında, erkeği meraklandıracak ve acele etmeden seksin keyfini çıkaracak şekilde yaklaştığında erkekler çok zevk alıyorlar. Tabi ki erkekler keyiflendikçe partnerlerini de aynı şekilde tahrik ediyorlar.

  • Köpek Pozisyonu (DogyStyle) Erkeklerin Vazgeçilmezleri Arasındadır!

Aslında erkeklerin daha çok ilgisini çekiyor gibi görünse de, kadınların orgazm olmasında da etkili olan köpek pozisyonu, hem kadına hem de erkeğe cinsel ilişki esnasında zevk veriyor. Özellikle de erkekler bu pozisyonda kendilerini daha güçlü ve partnerlerini de daha fazla hissettikleri için büyük zevk alıyorlar.

  • Kıyafetleri Çıkarırken Bunu Partnerin Yapmasına İzin Vermek Heyecan Vericidir!

Kıyafetler çıkarılırken kadın erkeğin, erkek de kadının kıyafetlerini çıkardığında hem daha heyecan vericidir hem de partnerlerin birbirlerinin vücutlarını daha çok tanıması için imkan sağlar. Özellikle de erkekler partnerlerinin kıyafetlerini çıkarırken büyük keyif alırlar.

Rapor Et

Paylaşımı puanlamak ister misiniz?Yorumun nedir ?

Paylaşan Yogber : Gökçe Gökçe

Kadınlar Neden Cinsellikten Soğur?

Hindistan cevizi sütünün olağanüstü güzellik faydaları